Головна
Україна
Політика
18:30, 28 Червня
Информатор UA

Интро

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що війна росії проти України найближчим часом не закінчиться. Він також озвучив прогноз, коли війна може закінчитися.  Про це Макрон сказав після саміту G7 у Німеччині, передає Інформатор з посиланням на CNN. "Ніхто не розглядає припинення війни в найближчі тижні чи місяці", - сказав Макрон, додавши, що "вихід може бути досягнутий наприкінці року". За його словами, це може статися "тільки з упевненістю, що росія не може і не повинна перемогти". Також президент Франції назвав російський ракетний удар по торговому центру у Кременчуку "воєнним злочином".  Нагадаємо, Франція направить до України додаткову партію самохідних гаубиць Caesar. Такі установки вже працюють на передовій.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ніхто не розглядає припинення війни в найближчі тижні чи місяці - Макрон

Читать на русском

Він також озвучив прогноз, коли війна може закінчитися

Читать на русском
Ніхто не розглядає припинення війни в найближчі тижні чи місяці - Макрон

Він також озвучив прогноз, коли війна може закінчитися

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що війна росії проти України найближчим часом не закінчиться. Він також озвучив прогноз, коли війна може закінчитися. 

Про це Макрон сказав після саміту G7 у Німеччині, передає Інформатор з посиланням на CNN.

"Ніхто не розглядає припинення війни в найближчі тижні чи місяці", - сказав Макрон, додавши, що "вихід може бути досягнутий наприкінці року".

За його словами, це може статися "тільки з упевненістю, що росія не може і не повинна перемогти".

Також президент Франції назвав російський ракетний удар по торговому центру у Кременчуку "воєнним злочином". 

Нагадаємо, Франція направить до України додаткову партію самохідних гаубиць Caesar. Такі установки вже працюють на передовій. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.