Нідерланди вдома програли Італії в Лізі націй УЄФА

У лізі В Австрія несподівано програла Румунії, а в лізі З Албанія в меншості поступилася Литві.

Про результати матчів Ліги націй, зіграних 7 вересня, повідомляє Інформатор

У понеділок, 7 вересня, в рамках другого туру Ліги націй в очному поєдинку зустрілися гранди європейського футболу. Збірні Нідерландів та Італії на стадіоні «Йохан Кройфф Арена» в Амстердамі зійшлися в боротьбі за лідерство в групі 1 ліги А.

Початок зустрічі пройшов в обопільних атаках, що не принесли скільки-небудь значущого результату ні для однієї з команд. Потім перевага перейшла до збірної Італії. На 17-й хвилині Дзаньоло пробив вище воріт після подачі Спінаццоли з лівого флангу. Збірній Нідерландів на 32-й хвилині вдалося відповісти на активність гостей проходом Війнальдума, що завершився ударом до рук голкіпера. Італійська команда заволоділа ініціативою, і все частіше почала загрожувати воротам збірної Нідерландів. Вже в компенсований до першого тайму час збірна Італії свою ігрову перевагу втілила у взяття воріт суперника. Ніколо Барелла головою відправив м'яч до воріт збірної Нідерландів після передачі Іммобіле.

Перші хвилини другого тайму також пройшли з перевагою збірної Італії. На 53-й хвилині обвідний удар Лоренцо Інсіньє відбив воротар збірної Нідерландів Сіллессен. Господарі намагалася зрівняти рахунок, але атаки італійців виглядали гостріше. Так, на першій компенсованій хвилині, вийшов на заміну в складі збірної Італії Кін який відправив м'яча повз вже порожніх воріт збірної Нідерландів.

У другому матчі дня Ліги А збірна Боснії та Герцеговини в домашньому матчі зі збірною Польщі відкрила рахунок на 24-й хвилині. Хайрадіновіч реалізував пенальті, призначений за фол гравця збірної гостей Беднарека, пробивши до правого нижнього куту воріт. Поляки відігралися на 45-й хвилині завдяки удару головою Глика після подачі з кутового. А на 67-й хвилині збірна Польщі забила, як виявилося, переможний м'яч. Рибусь з флангу зробив передачу на Гросицького, який з району одинадцятиметрової позначки ударом головою відправив м'яча до воріт збірної Боснії та Герцеговини.

7 вересня відбулися наступні поєдинки другого туру розіграшу Ліги націй:

Матчі ліги А:

• Боснія і Герцеговина - Польща 1: 2 (Хайрадіновіч, 24 - Глик, 45, Гросицького, 67);
  • Нідерланди - Італія 0: 1 (Барелла, 45 + 1).

• Албанія - Литва 0: 1.

Матчі Ліги націй продовжаться 8 вересня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків та розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про поразку збірної України в матчі з Іспанією .