“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Місцева влада говорить, що критичних пошкоджень та постраждалих немає
Вночі 2 червня у Калузькій, Смоленській та Курській областях рф було неспокійно. Місцеві жителі чули вибухи. Представники влади говорять про атаку БПЛА.
Про це пишуть російські ЗМІ. У всьому, як завжди звинувачують Україну.
У Калузькій області рф впав та вибухнув "невідомий об'єкт". Постраждалих нібито немає.
"Сьогодні о 06:45 у Кіровському районі Калузької області у лісі впав невідомий об'єкт. Внаслідок чого стався вибух. Об'єкти економіки та житлові будинки не пошкоджені. Мешканці не постраждали", - сказав губернатор Калузької області рф Владислав Шапша.
Вночі безпілотники атакували об'єкти паливно-енергетичного комплексу Смоленської області рф. Перший вибух стався у Смоленському районі на газорозподільній станції близько третьої години ночі. Частково пошкоджено адміністративну будівлю цеху №3, постраждалих та пожежі немає. Наразі проводиться обстеження газопроводу щодо виявлення пошкоджень. На місці детонації помітили вирву та залишки від БПЛА.
Другий вибух стався на нафтопереробній станції "Транснафти" о другій годині ночі у Починківському районі. Пошкоджено водяну місткість пожежогасіння об'ємом близько 100 кубічних метрів. Постраждалих та пожежі немає. Охоронець виявив лійку діаметром та глибиною 20 сантиметрів.
"Сьогодні близько 3 години ночі двома безпілотниками далекого радіусу дії були атаковані об'єкти паливно-енергетичного комплексу. Жертв та постраждалих немає. Критичних пошкоджень та пожеж теж немає. Оперативні служби області працюють на місці для усунення наслідків", - зазначив тимчасово виконуючий обов’язки губернатора Смоленської області рф Василь Анохін.
Повідомляється, що у небі над Курськом збили вісім безпілотників. Уламки пошкодили покрівлю та двері трьох будинків.
"Сьогодні вночі поряд із Курськом системою ППО збито декілька українських безпілотників. Просимо зберігати спокій, місто перебуває під надійним захистом наших військових. При виявленні підозрілих предметів просимо повідомляти у відповідну службу", - повідомив губернатор Курської області рф Роман Старовойт.
У четвер, 1 червня, в Бєлгороді стався потужний вибух внаслідок повітряної атаки. Розглядають дві версії: або російський винищувач знову "загубив" бомбу й скинув її на своїх, або ж упав реактивний безпілотник. Троє людей отримали поранення. У місті паніка - жителі Бєлгорода не розуміють, за що їм така кара і як сталося, що війна прийшла до їхнього міста.
Раніше ми писали, що реакція росії на рейди в Бєлгородській області рф демонструє високу тривогу серед жителів країни-агресорки. Крім того, Пєсков поскаржився на недостатню реакцію Заходу на атаку дронів на Москву та "бавовну" в Бєлгородській області рф.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.