“Друге Пришестя — це найважливіший альбом у моєму житті. Пісня ‘Досі живий’ потребувала глибшого бачення, ніж просто кліп. Ми робимо такі речі для креативних, думаючих людей і свідомо працюємо для невеликої аудиторії. Саме в цьому — наш справжній кайф”.
Документів на видобуток граніту не було
Колишній начальник виробничого підрозділу одного з кар'єрів «Укрзалізниці» незаконно видобував граніт. Він знав, що дозволу на такі роботи немає.
Про це Інформатору стало відомо з повідомлення Офісу Генерального прокурора .
Впродовж 2017 року посадовець вчинив 8 вибухів в родовищі на території Малинського району Житомирської області. При цьому він знав, що дія дозвільних документів на видобуток корисних копалин загальнодержавного значення не відновлена. Таким чином він незаконно добув майже 342 м куб граніту, і завдав збитків державі на 772 млн грн.
Раніше Інформатор писав, що на території лісгоспу Рівненської області заблокували видобуток бурштину.