“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Не виключено, що навесні 2024 року в Україні одночасно пройдуть вибори до Верховної Ради, до місцевих рад та вибори Президента
Відповідаючи на питання журналіста Інформатора на прес-конференції 26 травня у Дніпрі, очільниця політичної партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко зазначила, що за Конституцією, парламентські вибори в Україні мають відбутися в останню неділю жовтня 2023 року. Якщо через військовий стан вони не відбудуться, то навесні 2024 року відбудуться одночасно вибори до Верховної Ради, до місцевих рад та вибори Президента.
Юлія Тимошенко зазначила, що її дещо стурбувало інтерв’ю президента Парламентської асамблеї Ради Європи Тіні Кокса, який сказав, що вибори необхідно проводити в конституційний термін. Україна має зобов’язання перед ЄС не відхилятися від цього попри війну. Адже в світі є випадки, коли в країнах, що знаходяться у складному стані, вибори проводились. Він навів приклад Туреччини, де попри жахливий землетрус, який спричинив величезні руйнування та людські жертви, вибори відбулись за графіком. Це означає, що Україні натякають на те, що треба призупиняти військовий стан та проводити вибори восени 2023 року. Але секретар РНБО Олексій Данилов у відповідь на це зазначив, що закон України “Про воєнний стан” забороняє проводити вибори під час військового стану.
“Ми не можемо зараз чітко сказати, коли та як в Україні відбудуться вибори.
Але ми точно знаємо, що коли б не відбулись вибори, вони будуть історичними. Після Перемоги Україна буде обирати стратегію життя держави на сто років вперед. Або ресурси України будуть і далі розбазарювати, або народ україни зможе взяти власне життя в свої руки та управляти суверенно, в інтересах своїх та своєї держави”, - сказала Юлія Тимошенко.
Як раніше повідомляв Інформатор, на прес-конференції 26 травня у Дніпрі, очільниця політичної партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко зазначила, що вірить в результативність українського контрнаступу, що готується. Та впевнена, що заради того, щоб унеможливити нову війну в майбутньому, Україна має досягти абсолютної перемоги над путінським режимом. І для цього є гарні передумови.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.