RU
Головна
Шоу-біз
Кіно
16:22, 26 Жовтня
Информатор UA

Интро

Netflix представив у новому трейлері другий сезон аніме DOTA: Кров дракона. Ролик вийшов на каналі Netflix Anime, передає Інформатор. Стрімінговий сервіс випустив повноцінний дебютний тизер-трейлер, присвячений другому сезону шоу. Варто зазначити, що відео вже показували під час The International 10, але у вільному доступі у високій якості його не було досі. У новому сезоні на нас чекає продовження історії, головним героєм якої виступає лицар Девіон. Він віддав життя винищенню драконів, але через обставини, показані в першому сезоні, у його жилах тепер тече кров цих істот, через що він сам може обернутися на одного з них. Гравці в DOTA 2 легко впізнають в ньому Dragon Knight. Крім нього, в аніме з'являється багато інших героїв із гри від Valve. У новому трейлері ми можемо побачити самого ДК, принцесу Мірану та її зброєносця Марсі, а також дебют Ліни. Перший сезон шоу вийшов 25 березня цього року. Другий сезон очікується в січні 2022-го року. Розробляють проєкт студії Kaiju Boulevard та Studio Mir. Нагадаємо, що нещодавно на Netflix вийшов дорослий мультик "Корпорація Змова" від творців "Гравіті Фолз". Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Netflix випустив трейлер другого сезону аніме за грою DOTA 2

Читать на русском
Netflix випустив трейлер другого сезону аніме за грою DOTA 2

Нас чекає поява нових персонажів

Netflix представив у новому трейлері другий сезон аніме «DOTA: Кров дракона».

Ролик вийшов на каналі Netflix Anime, – передає Інформатор.

Стрімінговий сервіс випустив повноцінний дебютний тизер-трейлер, присвячений другому сезону шоу. Варто зазначити, що відео вже показували під час The International 10, але у вільному доступі у високій якості його не було досі.

У новому сезоні на нас чекає продовження історії, головним героєм якої виступає лицар Девіон. Він віддав життя винищенню драконів, але через обставини, показані в першому сезоні, у його жилах тепер тече кров цих істот, через що він сам може обернутися на одного з них. Гравці в DOTA 2 легко впізнають в ньому Dragon Knight.

 

Крім нього, в аніме з'являється багато інших героїв із гри від Valve. У новому трейлері ми можемо побачити самого ДК, принцесу Мірану та її зброєносця Марсі, а також дебют Ліни.

Перший сезон шоу вийшов 25 березня цього року. Другий сезон очікується в січні 2022-го року. Розробляють проєкт студії Kaiju Boulevard та Studio Mir.

Нагадаємо, що нещодавно на Netflix вийшов дорослий мультик "Корпорація Змова" від творців "Гравіті Фолз".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.