RU
Головна
Шоу-біз
Кіно
12:21, 23 Вересня
Информатор UA

Интро

Стрімінговий сервіс Netflix опублікував трейлер документального фільму про американську співачку Брітні Спірс. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Netflix. Документальний фільм отримав назву Britney vs Spears, а його створенням зайнялася режисерка Ерін Лі Карр. Фільм вийде на майданчику 28 вересня. Наступного дня після прем'єри фільму заплановані чергові судові слухання в справі про звільнення співачки з-під опіки, яка триває з 2008 року. Нагадаємо, у червні 39-річна Брітні Спірс попросила суд Лос-Анджелеса припинити опіку над нею. Вона заявила, що її примушували працювати, приймати сильнодіючі ліки і не дозволяли завагітніти. Брітні Спірс додала, що адвокат Сем Інгем, який представляв її інтереси за призначенням суду з 2008 року, не говорив їй, що вона може подати прохання про припинення опіки. Після цього її батько подав до суду документи про припинення опіки над Брітні, а вона сама заявила, що збирається вийти заміж. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Netflix показав трейлер документального фільму про Брітні Спірс

Читать на русском
Netflix показав трейлер документального фільму про Брітні Спірс

Фільм вийде 28 вересня

Стрімінговий сервіс Netflix опублікував трейлер документального фільму про американську співачку Брітні Спірс.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Netflix.

Документальний фільм отримав назву «Britney vs Spears», а його створенням зайнялася режисерка Ерін Лі Карр. Фільм вийде на майданчику 28 вересня. Наступного дня після прем'єри фільму заплановані чергові судові слухання в справі про звільнення співачки з-під опіки, яка триває з 2008 року.

 

Нагадаємо, у червні 39-річна Брітні Спірс попросила суд Лос-Анджелеса припинити опіку над нею. Вона заявила, що її примушували працювати, приймати сильнодіючі ліки і не дозволяли завагітніти. Брітні Спірс додала, що адвокат Сем Інгем, який представляв її інтереси за призначенням суду з 2008 року, не говорив їй, що вона може подати прохання про припинення опіки. Після цього її батько подав до суду документи про припинення опіки над Брітні, а вона сама заявила, що збирається вийти заміж.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.