“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Настав час зруйнувати сталу догму, що завжди винні двоє. Прислухайтеся і дозвольте собі відчути правду, прожити цей біль і стати вільними від того, що вас руйнуво.
Опозиція в Бундестазі вимагає від німецького уряду почати передачу Україні бойових літаків
У німецькому парламенті опозиція почала тиснути на уряд з вимогою почати передавати Україні бойові літаки. З такою ініціативою виступив Фридрих Мерц, лідер найбільшої опозиційної партії Бундестагу ХДС/ХСС. Він вважає, що таким чином Німеччина зможе посилити військову підтримку Україну.
Про це пише німецьке видання Deutsche Welle. Мерц нагадав про численні російські повітряні теракти проти України та заявив, що Україні потрібно допомогти відновити суверенітет над своїм повітряним простором.
"Оскільки ці ракетні атаки, яких зараз стається дедалі більше, на інфраструктуру, на об'єкти електро- і водопостачання, на лікарні та будинки для людей похилого віку, не можуть бути взяті під контроль лише з землі", – сказав він.
Також, за його словами, вже багато країн Європейського Союзу передають Україні бойові літаки. Немає жодних причин для того, щоб до них не доєдналася Німеччина. Мерц підкреслив, що німецький народ не може залишитися осторонь такої ініціативи.
Президент України Володимир Зеленський нещодавно заявив, що Україні потрібно мінімум 128 винищувачів F-16 для ефективної боротьби з Росією в повітрі. Така кількість винищувачів прописана у візії Повітряних сил ЗСУ.
На саміті НАТО у Вашингтоні було повідомлено, що F-16 вже прямують до України. Також раніше стало відомо, що Данія має намір передати Україні 19 винищувачів. Данія впевнена у вчасному постачанні винищувачів F-16 Україні: українські фахівці з їх обслуговування вже підготовлені.
Кількість літаків, які Україна отримає від США, не називається з питань безпеки, проте передаватися будуть точно не окремі літаки, а цілі підрозділи. Партнери України забезпечать їхнє озброєння та оснащення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.