“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
Ця композиція спрямована на те, щоби дати заряд позитиву і віри в те що, незважаючи на теперішні скрутні реалії, в результаті все неодмінно буде добре. Основний меседж пісні в тому що навіть якщо здається, що усі зусилля марні і ти не бачиш змін на краще, в жодному випадку не можна опускати руки і здаватись!
Лідерство утримуює Viber
Результати опитування Київського міжнародного інституту соціології показали, якими мессенджерами найчастіше користуються українці. Лідерство утримує ізраїльський месенджер Viber.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт КМІС .
Так, найбільш поширеним засобом для комунікацій є Viber, яким користується 66% опитаних. Другим за популярністю є Facebook Messenger - 35%. На третьому-четвертому місцях знаходяться Telegram (використовують 24% опитаних) і WhatsApp (21%). Не дуже популярним каналом обміну повідомленнями виявився Twitter, можливості якого для цих цілей використовує лише 6% опитаних.
Разом з тим, майже третина українців (27%) не обмінюються повідомленнями з мобільного телефону ні в одній з вищезазначених програм.
В розрізі вікових груп, Viber зберігає першість у використанні в кожній з категорій. Можна виділити вікову категорію 18-29 років, де на другому місці за популярністю (на відміну від інших) знаходиться Telegram.
Залежно від типу населеного пункту (міське і сільське населення) популярність додатків збігається з умовним рейтингом в цілому по країні, але можливості Telegram і WhatsApp дещо більше використовує міське населення.
Опитування проведене 5-7 лютого 2021 року методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Опитано 2 005 респондентів, що мешкають в усіх регіонах України (крім АР Крим). Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, що тимчасово не контролюються владою України - АР Крим, окремі райони Донецької і Луганської областей.
Також раніше стало відомо, які види спорту найпопулярніші в Україні.