Найближча соратниця Трампа повідомила про тяжку хворобу

Сьюзі Вайлз заявила, що в неї виявили рак молочної залози на ранній стадії. Соратниця Трампа планує не залишати посаду та боротися з хворобою без відриву від роботи

Сьюзі Вайлз
68-річна Сьюзі Вайлз повідомила, що в неї дігностували рак. Фото: Getty Images

Керівниця апарату Білого дому Сьюзі Вайлз оголосила, що в неї виявили рак молочної залози. Діагноз встановили на ранній стадії. Попри хворобу, вона вирішила не брати паузу в роботі. Вайлз планує поєднувати лікування з виконанням обов'язків у адміністрації президента США Дональда Трампа.

Про це вона повідомила у соцмережі Х. За словами Вайлз, хворобу вдалося виявити на ранньому етапі, що дає дуже хороші пронози. Вона закликала жінок уважніше ставитися до свого здоров'я.

"Минулого тижня мені поставили діагноз рак молочної залози. Майже кожна восьма жінка у Сполучених Штатах стикається з цим діагнозом. Щодня ці жінки продовжують виховувати свої сім'ї, ходити на роботу та служити своїм громадам з силою та рішучістю. Тепер я приєднуюся до їхніх лав. Я вдячна за чудову команду лікарів, які виявили рак на ранній стадії та керують моїм лікуванням, і мене підбадьорює дуже хороший прогноз", - написала очільниця апарату Білого дому.

Президент США Дональд Трамп відреагував на заяву, назвавши Вайлз "однією з найсильніших особистостей" і підкресливши її відданість службі.

"Сьюзі, як одна з моїх найближчих і найважливіших радниць, наполеглива та глибоко віддана служінню американському народу", - написав він в соцмережі Truth Social. 

Речниця Білого дому Керолайн Левітт також заявила, що Вайлз є прикладом лідерства для всієї команди.  

Рак молочної залози: ВООЗ прогнозує стрімке зростання захворюваності 

Рак молочної залози є одним із найпоширеніших онкологічних захворювань у США. Медики наголошують, що рання діагностика значно підвищує шанси на успішне лікування і зниження смертності. За даними Національного інституту раку США, у 2025 році в країні зафіксували понад 316 950 нових випадків раку молочної залози, що становить 15,5% від усіх онкологічних захворювань. Торік від цієї хвороби померли понад 42 тисячі людей.

Крім того, згідно з дослідженням, у світі 73% випадків раку грудей діагностують у країнах із високим рівнем доходу, а 39% усіх смертей припадає на країни з низьким і нижчим за середній рівнем доходу. Онкологічна агенція ВООЗ прогнозує, що у 2050-му очікують 3,2 мільйона випадків діагностованого раку й 1,1 мільйона смертей від нього.

Слідкуйте за нами у Telegram

Image
Оперативні новини та разбори: Україна, світ, війна

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити