«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Вічно танцююча людина MONATIK став хедлайнером танцювального кемпу The Stage — унікального проекту для танцювального ком’юніті. Ця робота об’єднала 150 танцівників з усієї України.
Літак зможе літати далі
Український транспортний літак Ан-225 "Мрія", що є найбільшим у світі, пошкодив шасі під час приземлення у польському аеропорті 10 січня.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на повідомлення ДП "Антонов" у Facebook .
Ця несправність не вплинула на безпеку польоту та посадки "Мрії".
"10 січня 2022 року під час приземлення літака Ан-225 в аеропорті "Ряшів", Польща, на правій основній опорі шасі зрізало болти фіксації датчика положення шасі "політ-земля"", - йдеться у повідомленні.
У компанії додали, що після заміни болтів працездатність літака буде повністю відновлена і він продовжить працювати на комерційних рейсах.
Український літак "Мрія" від початку пандемії доставляє медичні засоби до різних країн світу. Лише у 2020 році повітряне судно перевезло понад 1 300 тонн медичних та гуманітарних вантажів.
Також ми писали, що раніше "Мрія" перевезла до Великобританії три вертольоти Puma. Їх доставили на авіабазу Брайз Нортон для потреб британських військово-повітряних сил.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут