Головна
Життя
17:46, 22 Січня
Информатор UA

Интро

Sotheby's продасть найбільший у світі огранований діамант за криптовалюту. Онлайн-аукціон пройде 3 – 9 лютого. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сторінку аукціону в Instagram. "Діамант стане найбільшим ограненим алмазом з усіх, які коли-небудь з'являлися на аукціоні. Діамант, який раніше ніколи не виставлявся на загальний огляд торгуватиметься без резерву, з можливістю покупки за криптовалюту. Аукціонний будинок буде радий прийняти до оплати біткоїни, Ethereum та стейблкоїни USDC.", — підтверджує інформацію аукціонний будинок. Sotheby's вже має досвід продажу аукціонних лотів за криптовалюту – у липні 2021 року покупець із Гонконгу купив діамант вартістю 12,3 млн доларів за криптовалюту. Приблизна оцінка вартості дорогоцінного каменю "Енігма" вагою 555,55 карата становить від 4,1 млн до 6,8 млн доларів. Це найбільший діамант, що коли-небудь виставлявся на продаж. Для довідки. Цей рідкісний чорний діамант ніколи не продавався та зберігався у приватній колекції протягом двадцяти років. Власник каменю отримав його у необробленому вигляді у 1999 чи 2000 році. Ім'я власника не розголошується. Лот пропонується без резерву - це означає, що володарем рідкісного мінералу стане покупець, який запропонував найбільшу ціну. Обмеження максимальної ціни на угоду не передбачили. Книга рекордів Гіннеса назвала "Енігму" найбільшим ограненим діамантом у світі. Крім того, фахівці стверджують, що це найбільший діамант чорного кольору.       Посмотреть эту публикацию в Instagram Публикация от Sotheby's (@sothebys) Раніше Інформатор повідомляв, що порізану картину Бенксі знову продали на Sotheby's майже за 26 мільйонів доларів. Також ми писали, що у США аукціонний будинок продав печеру індіанців із наскальними малюнками за $2,2 мільйона. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

Найбільший діамант у світі продадуть за криптовалюту: скільки він коштує

Читать на русском

Лот дістанеться тому покупцю, який запропонує найбільшу ціну

Читать на русском
Найбільший діамант у світі продадуть за криптовалюту: скільки він коштує

Лот дістанеться тому покупцю, який запропонує найбільшу ціну

Sotheby's продасть найбільший у світі огранований діамант за криптовалюту. Онлайн-аукціон пройде 3 – 9 лютого.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сторінку аукціону в Instagram.

"Діамант стане найбільшим ограненим алмазом з усіх, які коли-небудь з'являлися на аукціоні. Діамант, який раніше ніколи не виставлявся на загальний огляд торгуватиметься без резерву, з можливістю покупки за криптовалюту.

Аукціонний будинок буде радий прийняти до оплати біткоїни, Ethereum та стейблкоїни USDC.", — підтверджує інформацію аукціонний будинок.

Sotheby's вже має досвід продажу аукціонних лотів за криптовалюту – у липні 2021 року покупець із Гонконгу купив діамант вартістю 12,3 млн доларів за криптовалюту.

Приблизна оцінка вартості дорогоцінного каменю "Енігма" вагою 555,55 карата становить від 4,1 млн до 6,8 млн доларів. Це найбільший діамант, що коли-небудь виставлявся на продаж.

Для довідки. Цей рідкісний чорний діамант ніколи не продавався та зберігався у приватній колекції протягом двадцяти років. Власник каменю отримав його у необробленому вигляді у 1999 чи 2000 році. Ім'я власника не розголошується.

Лот пропонується без резерву - це означає, що володарем рідкісного мінералу стане покупець, який запропонував найбільшу ціну. Обмеження максимальної ціни на угоду не передбачили.

Книга рекордів Гіннеса назвала "Енігму" найбільшим ограненим діамантом у світі. Крім того, фахівці стверджують, що це найбільший діамант чорного кольору.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Sotheby's (@sothebys)

Раніше Інформатор повідомляв, що порізану картину Бенксі знову продали на Sotheby's майже за 26 мільйонів доларів.

Також ми писали, що у США аукціонний будинок продав печеру індіанців із наскальними малюнками за $2,2 мільйона.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.