Найбільша атака дронів на рф від початку війни: у п’яти областях закрили авіапростір, у містах лунає потужна бавовна - відео

Читать на русском

Міста росії не сплять

Читать на русском
вибухи у рф - брянськ 2023
До Москви підлітають "Бобри". Фото: УС

Міста росії не сплять

Вночі середи 30 серпня російська федерація зазнає найбільшої атаки ударних дронів від початку повномасштабного вторгнення в Україну. Під вогнем БпЛА: Псков, Брянськ, Тула. У Москві скасовують рейси.

Про це пишуть російські Telegram-канали.

"Режим "Килим" запроваджено в Тульській області, а також над частиною Московської області (зокрема, в Мособласті до зони режиму потрапляють Серпухов і Коломна), у Рязані та над частиною Калузької області (Калуга і Обнінськ).

Режим "Килим" оголошують, якщо в небі помічені небажані літальні об'єкти", - йдеться у повідомленнях.

Під "небажаними літальними об'єктами" йдеться про ударні безпілотники. Характерно, що більшість з них ймовірно пролетіло понад 700 кілометрів.

У московських аеропортах "Внуково", "Домодєдово" і "Шереметьєво" затримуються 25 рейсів на виліт і приліт. П’ять рейсів скасували зовсім. Вибухи також зафіксували у Тулі. До Москви підлітають "Бобри".

Вибухи у містах рф

Місто Брянськ теж не спить. Жителі прокинулись від потужних вибухів. Російська влада повідомляє про роботу ППО. Судячи з відео зафіксовано вкрай "вдалу" роботу загарбників.

Зокрема офіційно "збитий" над Брянськом БПЛА впав на завод "Кремний ЕЛ" - один із найбільших російських виробників мікроелектроніки. У Тулі, Рязані та Підмосков’ї також повідомляли про вибухи.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.