«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Я пройшов всі 5 стадій від заперечення до прийняття, аби написати цю веселу пісню», – розповів співак.
Він вважає, що після повернення йому нічого не буде, хоча російські силовики погрожували, що затримають опозиціонера
Російський опозиціонер Олексій Навальний вважає, що йому "нема чого боятися", коментуючи своє повернення до Росії. У неділю, 17 січня, він сів у літак в Берліні і повинен прилетіти до Москви.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на трансляцію телеканалу "Дождь".
Навальний сумнівається, що з ним може "статися щось погане" в Росії.
"Чого мені боятися в Росії? Що зі мною може поганого трапитися в Росії?", - відповів він на одне із запитань пасажирів після того, як сів до літака.
На питання, чи будуть нові розслідування, він сказав: "Звичайно, тому і повертаюся".
Нагадаємо, раніше російські силовики заявили, що зроблять все можливе для затримання Навального.Причиною цього є умовний термін, який він нібито порушив.
Відзначимо, Навального отруїли російські спецслужби в серпні 2020 року. З того часу він перебував на лікуванні в Німеччині. Кілька тижнів він був у комі.
Як писав Інформатор, Навальний вважає, що до його отруєння причетний особисто президент Росії Володимир Путін.
Крім того, пізніше стало відомо, що Навальному підсипали отруту «Новачок»,яку розробили в Росії.