"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
«Якби я кожного разу отримувала 100 гривень, коли чула фразу про колір свого волосся: “А це не занадто? Це вже трішечки крейзі”, — я була б уже мільйонером», — жартує Світлана Тарабарова.
При цьому він думає, що білоруси виступили проти нього через "хрестовий похід" західних країн
Невизнаний президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що Росію може очікувати білоруський сценарій щодо протестів. Він закликав керівників РФ "не розслаблятися", тому як Захід нібито почав "хрестовий похід".
Про це Лукашенко заявив в інтерв'ю телеканалу "Росія-1", передає Інформатор з посиланням на "Дощ".
На його думку, Захід почав "хрестовий похід" проти Білорусі, щоб ближче підібратися до Росії. Він вважає, що Росія виявиться наступною країною, яку чекає така ситуація.
"Майте на увазі, такі будете ви. Не розслабляйтеся", - заявив Лукашенко.
У той же час він зауважив, що дороги в країні відбудовані на гроші ЄС.
"Чому ми не повинні мати з ними стосунки? Росія нам такий обсяг кредитів не запропонує", - пояснив свою позицію невизнаний президент.
Нагадаємо, після президентських виборів в Білорусі 9 серпня в країні почалися масові протести. Це сталося через чергової перемоги Олександра Лукашенка, який нібито отримав більше 80% підтримки виборців. Багато в Білорусі порахували вибори сфальсифікованими.
Протести супроводжуються побиттям з насильством по відношенню до демонстрантів з боку силовиків і не припиняються по сьогоднішній день.
Багато країн Євросоюзу і України не визнали підсумків цих виборів і запровадили санкції проти Лукашенка і його оточення.
Відзначимо, раніше Лукашенко заявив, що Захід хоче залучити Росію до повалення його режиму.
Також Інформатор писав, що Лукашенко готовий передати 70-80% своїх повноважень іншим державним структурам.За його словами, для цього «Конституцію ламати не треба».