“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
В Херсонській області немає дуже великої забрудненості води, але вже є кілька випадків виявлення холерної та кишкової паличок
У Херсонській області з'явилися ще одні наслідки підриву Каховської ГЕС - у воді виявили холерну та кишкову палички. Спеціалісти кажуть, що воду з колодязів можна буде вживати. Але тільки після того, як їх прочистять та перевірять зразки у лабораторії.
Про це розповів начальник відділу держеконагляду земельних ресурсів Державної екологічної інспекції України Олег Павленко в Military Media Center. За його словами, повінь забруднила воду пально-мастильними матеріалами та отрутохімікатами. Наразі у воді знайшли холеру та кишкову паличку.
"Ми моніторимо південний округ, щодня відбираємо проби води й робимо аналізи. Дуже великої забрудненості немає, але вже є кілька випадків виявлення холерної та кишкової паличок. З нами паралельно робить аналізи СЕС, яка відстежує санепідеміологічну ситуацію, адже затопило дуже багато населених пунктів, надвірних будівель, каналізацій. Ми досліджуємо воду з хімії, а вони (фахівці санепідемстанції, - ред.) - з біології", - каже представник Держекоінспекції.
Він наголосив, що затоплені криниці мають прочистити та перевірити зразки води з них в лабораторіях. До цього воду звідти краще не вживати.
"Питання в іншому - як вона (вода - ред.) буде сходити. Там ґрунти дуже важкі, ще й засолені. У нижніх горизонтах присутній гіпс", - додав Павленко.
У Херсонській області продовжує спадати вода. Станом на вівторок, 13 червня, в середньому рівень води тримається на позначці 2,7 метра, що менше на 27 см від вчорашнього рівня. Відомо, що вода повністю відійшла від двох сотень будинків херсонців, але проблем ще дуже багато - залишаються підтопленими 3,6 тисячі будинків у 31 населеному пункті. На лівобережжі під водою - 17 населених пунктів.
За минулу добу знайшли тіла двох потопельників, кількість загиблих сягнула 10 осіб, ще два десятки людей отримали травмування різного ступеня важкості. Досі вважаються зниклими безвісти сорок осіб. Загалом вдалося врятувати 2757 громадян.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.