"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Це вже третя місія на Марс, яку запустили в цьому році
У четвер, 30 липня, американське космічне агентство NASA здійснило успішнийзапуск важкої ракети Atlas V 541 з марсоходом на борту. Запуск ракети відбувся у рамках проекту Mars 2020 Rover Mission.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на трансляцію NASA.
Ракета повинна доправити до Марсу планетохід Perseverance з керованим дроном-розвідником. Вона стартувала з мису Канаверал. Марсохід шукатиме докази існування життя на «червоній планеті» та буде збирати зразки ґрунту для доправляння їх на Землю у 2031 році.
Планетохід дістанеться Марсу у лютому 2021 року, він буде 2 роки працювати поблизу кратеру Джезеро.
Це вже третя місія до Марсу, яку здійснили в цьому році.
Як писав Інформатор Тech, марсохід отримав назву Реrseverance та вже розпочав ведення свого Tіwitter- аккаунту, у якому розповідатиметься про найцікавіші частини місії.
Зараз Реrseverance знаходиться на орбіті у стані відносного спокою. Через кілька десятків хвилин двигуни космічного корабля знову запустяться та відправлять його у подорож до Марсу.
Для привернення уваги громадськості всі бажаючі могли відправити своє ім'я на Марс заповнивши анкету на сайті NASA. Інформатор Tech також залишив заявку, і тепер ми полетіли на Марс разом з Perseverance. Редакція отримала відповідний посадковий талон - ім'я Informator вирушило на Червону планету.
Головною науковою метою Реrseverance буде вивчення геології Марсу та історії його еволюції, пошуки слідів присутності життя на планеті, а також відбір та підготовка зразків ґрунту для доправлення їх до Землі у майбутньому.
Також, для залучення уваги суспільства, усі охочі мали можливість доправити своє ім'я до Марсу, заповнивши анкету на сайті NASA. Взяли участь в акції 11 мільйонів осіб - їх імена внесли до карти пам'яті, вони знаходяться зараз на корпусі марсоходу.