Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Це вже третя місія на Марс, яку запустили в цьому році
У четвер, 30 липня, американське космічне агентство NASA здійснило успішнийзапуск важкої ракети Atlas V 541 з марсоходом на борту. Запуск ракети відбувся у рамках проекту Mars 2020 Rover Mission.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на трансляцію NASA.
Ракета повинна доправити до Марсу планетохід Perseverance з керованим дроном-розвідником. Вона стартувала з мису Канаверал. Марсохід шукатиме докази існування життя на «червоній планеті» та буде збирати зразки ґрунту для доправляння їх на Землю у 2031 році.
Планетохід дістанеться Марсу у лютому 2021 року, він буде 2 роки працювати поблизу кратеру Джезеро.
Це вже третя місія до Марсу, яку здійснили в цьому році.
Як писав Інформатор Тech, марсохід отримав назву Реrseverance та вже розпочав ведення свого Tіwitter- аккаунту, у якому розповідатиметься про найцікавіші частини місії.
Зараз Реrseverance знаходиться на орбіті у стані відносного спокою. Через кілька десятків хвилин двигуни космічного корабля знову запустяться та відправлять його у подорож до Марсу.
Для привернення уваги громадськості всі бажаючі могли відправити своє ім'я на Марс заповнивши анкету на сайті NASA. Інформатор Tech також залишив заявку, і тепер ми полетіли на Марс разом з Perseverance. Редакція отримала відповідний посадковий талон - ім'я Informator вирушило на Червону планету.
Головною науковою метою Реrseverance буде вивчення геології Марсу та історії його еволюції, пошуки слідів присутності життя на планеті, а також відбір та підготовка зразків ґрунту для доправлення їх до Землі у майбутньому.
Також, для залучення уваги суспільства, усі охочі мали можливість доправити своє ім'я до Марсу, заповнивши анкету на сайті NASA. Взяли участь в акції 11 мільйонів осіб - їх імена внесли до карти пам'яті, вони знаходяться зараз на корпусі марсоходу.