Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Метою орбітального апарату є багатий на метали астероїд між Марсом та Юпітером
У NASA відправлять в пояс астероїдів між Марсом і Юпітером корабель на сонячних батареях. Його готують до запуску на однойменний астероїд Psyche.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт Агентства.
У кораблі "Психея", який полетить на астероїд з таким же ім'ям, ефективна і безшумна потужність електричного двигуна. Вона то і доставить його в глибини Сонячної системи.
Метою орбітального апарату є багатий на метали астероїд. Запуск корабля запланований на серпень 2022 року.
Надефективний режим руху "Психеї" використовує сонячні батареї для уловлювання сонячного світла, який перетворюється на електрику для живлення двигунів корабля.
Двигуни працюють на нейтральному газі, який використовується в автомобільних фарах і плазмових телевізорах, та перетворюється на іони ксенону. Ті прискорюють двигуни і створюють тягу, необхідну для руху космічного корабля.
Двигуни "Психеї" стануть першими двигунами, які використовують за межами місячної орбіти.
Вчені хочуть зрозуміти, чи придатний корабель для місій в дальній космос.
Раніше Інформатор повідомляв, що в NASA створили ракетний двигун, з яким літати на Місяць буде дешевше.
Також ми писали, що в NASA чотири добровольця-дослідника здійснять симулювану подорож на Марс:серед них троє дівчат.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .