Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Ця станція призначена для дослідження супутника Юпітера
Космічне агентство NASA обрало ракету Falcon Heavy компанії SpaceX для запуску місії Europa Clipper. Міжпланетна станція буде займатися вивченням Європи - найбільшого супутника Юпітера.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на NASA .
Місія Europa Clipper буде запущена в жовтні 2024 року на ракеті Falcon Heavy зі стартового комплексу 39A в Космічному центрі NASA ім.Кеннеді у Флориді. Загальна сума контракту на послуги із запуску становить близько $ 178 мільйонів. Europa Clipper займеться вивченням Європи і буде використовувати складний набір наукових інструментів, щоб з'ясувати, чи є на крижаному супутнику умови, які підходять для життя. Ключові завдання місії - створення зображень поверхні Європи з високою роздільною здатністю, визначення складу її ґрунту, пошук ознак нещодавньої або триваючої геологічної активності, вимірювання товщини крижаної оболонки, пошук підземних озер і визначення глибини і солоності океанів Європи.
Станція отримає 9 наукових приладів - магнітометр, аналізатори пилових частинок і плазми, радар, спектрографи, спектрометри і камери. Для обміну даними з Землею апарат буде використовувати 3-метрову антену, а енергією її забезпечуватимуть дві сонячні панелі площею 90 м². Апарат повинен бути готовий вже в наступному році. Спочатку NASA планувало запустити Europa Clipper на ракеті Space Launch System (SLS), яка повинна була бути готова ще у 2018 році Однак ракету переслідує низка невдач, та й вартість запуску виявилася занадто високою, тому агентство обрало ракету Falcon Heavy. Подорож до Юпітера триватиме близько 7 років, і станція прибуде до гіганта у квітні 2030 року. Після завершення місії вчені хочуть зіштовхнути станцію з Ганимедом, щоб уникнути забруднення Європи земними матеріалами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут .