«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Чоловік служить в 46-му окремому десантно-штурмовому батальйоні
Український актор та військовий Дмитро Лінартович зазнав важких поранень під час боїв за Соледар, що на Донеччині та записав відеозвернення до українців. Чоловік служить в 46-му окремому десантно-штурмовому батальйоні.
"Вітаю, друзі! Я український актор Дмитро Лінартович, військовослужбовець десантно-штурмових військ. У Соледарі. "Трьохсотий". Пам'ятайте, що ми на богом даній землі. Нас ніколи не зламати! Ми перемагаємо! Слава Україні!" - сказав Лінартович.
До повномасштабної війни чоловік знімався в кількох українських кінострічках. Серед відомих — фільми "Той, що пройшов крізь вогонь", "Обмін" та "Толока". На Facebook-сторінці військового, зі слів людей з близького оточення Лінартовича, актор зазнав осколкового поранення та контузії.
Ситуація в Соледарі критична. Росіяни впродовж доби 86 разів обстрілювали місто з артилерії. Про це повідомив речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий в ефірі загальнонаціонального телемарафону.
"Всі найкращі підрозділи ПВК Вагнера зосереджені на напрямку Соледару, вони кидаються з найбільшою жорстокістю та агресивністю, бажаючи показати хоч якийсь тактичний успіх безпосередньо на полі бою. За добу окупанти 86 разів вдарили по Соледару з різних типів артилерії, найскладніше зараз на східному фронті", - повідомив Череватий
Зазначимо, Інститут вивчення війни повідомив, що фінансист ПВК Вагнера Євген Пригожин використовує повідомлення про ситуацію в Соледарі Донецької області для зміцнення своєї репутації.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що ворог прорвався до центру Соледару.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber