Головна
Україна
Політика
19:57, 22 Листопада
Информатор UA

Интро

НАБУ та САП повідомили про підозру у внесенні недостовірних відомостей до електронної декларації про доходи за 2020 рік народному депутатові VIII та IX скликань. Його підозрюють у недекларуванні майже 60 мільйонів гривень.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу НАБУ . Народний обранець не вніс до декларації: 13 квартир у центрі Києва; 8 паркомісць; два будинки в елітному котеджному містечку під Києвом загальною площею у понад 2 тис. кв. метрів; 27 земельних ділянок загальною площею близько 115 га у Київській області; дачу; нежитлову нерухомість; два автомобілі; частки у низці суб'єктів господарювання; прибутки від продажу нерухомості. Загалом правоохоронці оцінили цей статок більш ніж у 59,5 млн. грн. За даними журналіста Олега Новікова, йдеться про парламентаря з групи «Довiра» Сергія Шахова. Він не вказав у декларації свою співмешканку Інну Журбу, на яку зареєстроване це майно.    Також Інформатор писав, що мера Одеси та його заступника звинувачують у розкраданнях на заводі «Краян».  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .   

Нардепові Шахову вручили підозру: не задекларував майно на 60 млн грн

Читать на русском

Нардеп не задекларував нерухомість та інші доходи

Читать на русском
Нардепові Шахову вручили підозру: не задекларував майно на 60 млн грн

Нардеп не задекларував нерухомість та інші доходи

НАБУ та САП повідомили про підозру у внесенні недостовірних відомостей до електронної декларації про доходи за 2020 рік народному депутатові VIII та IX скликань. Його підозрюють у недекларуванні майже 60 мільйонів гривень. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу НАБУ .

Народний обранець не вніс до декларації:

  • 13 квартир у центрі Києва;
  • 8 паркомісць;
  • два будинки в елітному котеджному містечку під Києвом загальною площею у понад 2 тис. кв. метрів;
  • 27 земельних ділянок загальною площею близько 115 га у Київській області;
  • дачу;
  • нежитлову нерухомість;
  • два автомобілі;
  • частки у низці суб'єктів господарювання;
  • прибутки від продажу нерухомості.

Загалом правоохоронці оцінили цей статок більш ніж у 59,5 млн. грн.

За даними журналіста Олега Новікова, йдеться про парламентаря з групи «Довiра» Сергія Шахова. Він не вказав у декларації свою співмешканку Інну Журбу, на яку зареєстроване це майно. 

 

Також Інформатор писав, що мера Одеси та його заступника звинувачують у розкраданнях на заводі «Краян»

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.