Головна
Україна
Події
08:37, 2 Лютого
Информатор UA

Интро

Народний депутат від "Слуги народу" Сергій Кузьміних, якого спіймали на хабарі у півмільйона, не з'являється на допити. Його адвокат стверджує, що Кузьміних у лікарні. Про це повідомляє Інформатор із посиланням заяву Національного антикорупційного бюро України. Кузьміних має статус підозрюваного, а тому за законом зобов'язаний на першу вимогу приходити до слідчого, прокурора або до суду. "Народного обранця заздалегідь повідомили про дату, час і місце запланованих процесуальних дій. Проте він проігнорував три повістки про виклики на 29 січня, 31 січня, 1 лютого 2022 року і не з'явився до правоохоронних органів", - йдеться у повідомленні. При цьому 31 січня адвокат нардепа повідомив телефоном слідству, що Кузьміних перебуває в лікарні і на виклик не приїде. Відповідно до закону підозрюваний повинен особисто повідомити причину своєї відсутності на допиті. "Вважаємо за необхідне роз'яснити, що відповідно до положень норми п. 5 ч. 1 ст. 138 КПК України поважною причиною неприбуття за викликом є ​​перебування в закладі охорони здоров'я у зв'язку з лікуванням лише за неможливості тимчасово залишити цей заклад. Сам факт знаходження особи в лікарні не є поважною причиною, - наголошується у повідомленні. Зазначимо, народного депутата спіймали "на гарячому" 28 січня при отриманні 558 тисяч гривень. Йдеться про на медобладнанні. Через депутатський імунітет його не затримали. Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова підписала йому підозру. У Слузі народу відреагували на затримання нардепа Кузьміних на хабарі. Нагадаємо, у Полтавській області два депутати у жінки 39 тисяч доларів та змушували переписати майно. Крім того, голові Харківської обласної ради Артуру Товмасяну повідомили про підозру в отриманні хабара в 1,05 млн. гривень. Також Інформатор писав, що українці зможуть повідомляти про хабарі через спеціальний портал. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Нардеп "Слуги народу" Кузьміних, якого впіймали на хабарі у півмільйона, не приходить на допити до НАБУ

Читать на русском

Кузьміних проігнорував вже три повістки про виклики до слідчого

Читать на русском
Нардеп "Слуги народу" Кузьміних, якого впіймали на хабарі у півмільйона, не приходить на допити до НАБУ

Кузьміних проігнорував вже три повістки про виклики до слідчого

Народний депутат від "Слуги народу" Сергій Кузьміних, якого спіймали на хабарі у півмільйона, не з'являється  на допити. Його адвокат стверджує, що Кузьміних у лікарні.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням заяву Національного антикорупційного бюро України. 

Кузьміних має статус підозрюваного, а тому за законом зобов'язаний на першу вимогу приходити до слідчого, прокурора або до суду. 

"Народного обранця заздалегідь повідомили про дату, час і місце запланованих процесуальних дій. Проте він проігнорував три повістки про виклики на 29 січня, 31 січня, 1 лютого 2022 року і не з'явився до правоохоронних органів", - йдеться у повідомленні.

При цьому 31 січня адвокат нардепа повідомив телефоном слідству, що Кузьміних перебуває в лікарні і на виклик не приїде. Відповідно до закону підозрюваний повинен особисто повідомити причину своєї відсутності на допиті.

"Вважаємо за необхідне роз'яснити, що відповідно до положень норми п. 5 ч. 1 ст. 138 КПК України поважною причиною неприбуття за викликом є ​​перебування в закладі охорони здоров'я у зв'язку з лікуванням лише за неможливості тимчасово залишити цей заклад. Сам факт знаходження особи в лікарні не є поважною причиною”, - наголошується у повідомленні.

 

Зазначимо, народного депутата спіймали "на гарячому" 28 січня при отриманні 558 тисяч гривень. Йдеться про «відкати» на медобладнанні. Через «депутатський імунітет» його не затримали. Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова підписала йому підозру. У «Слузі народу» відреагували на затримання нардепа Кузьміних на хабарі.

Нагадаємо, у Полтавській області два депутати «вибили» у жінки 39 тисяч доларів та змушували переписати майно. Крім того, голові Харківської обласної ради Артуру Товмасяну повідомили про підозру в отриманні хабара в 1,05 млн. гривень.

Також Інформатор писав, що українці зможуть повідомляти про хабарі через спеціальний портал.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.