Нардеп поскаржився на надто дорогу їжу в їдальні Верховної Ради

Читать на русском

Народного депутата обурила ціна, в яку йому обійшовся обід у Верховній Раді

Читать на русском
Нардеп поскаржився на надто дорогу їжу в їдальні Верховної Ради

Народного депутата обурила ціна, в яку йому обійшовся обід у Верховній Раді

Якщо ви думаєте, що народні депутати можуть собі дозволити щодня обідати у "Велюрі", то ви помиляєтесь. Навіть ціни в їдальні Верховної Ради деяким із них серйозно "б'ють по кишені".

Зокрема, засмутився через підсумкову суму в чеку нардеп від "Батьківщини" Олексій Кучеренко, - повідомляє Інформатор. Він зробив пост у себе у Facebook, де показав, у скільки йому обійшовся обід.

За 120 грамів сьомги, 65 грамів спаржі, 200 грамів овочів гриль, капусточку та компотик він віддав 538 гривень. Ситуація настільки обурила його, що нардеп вирішив провести розслідування.

""Зелені чоловічки" зрозуміли, що в парламентському буфеті можна непогано грабувати і зробили непогану "монопольку". З термосом я ходити точно не буду, а ось розслідування цього мотлоху вимагатиму негайно! Скотиняки!", - пише Кучеренко.

Нагадаємо, у квітні минулого року карантин завдав серйозного удару по підшлунковій депутатів - тоді через складну епідеміологічну ситуацію закрили їдальню ВР. Як жартували парламентарі, на обіді вони харчуватимуться Святим духом.

А наші колеги з Інформатор Дніпро розповідали, як працює їдальня у мерії Дніпра і чим годують там. Докладніше про це — тут.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.