“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
У Румунії затримали двох чоловіків із Запоріжжя, яких підозрюють в нападі на прикордонника, їм загрожує кримінальна відповідальність
Румунські прикордонники затримали двох українців, яких підозрюють у нападі на українського прикордонника на Закарпатті. Правоохоронці готують до екстрадиції цих чоловіків із Румунії. У ЗМІ поділилися подробицями щодо підозрюваних.
Як передає "Локатор-Медіа" з посиланням на джерела, підозрювані родом із Запоріжжя. За інформацією ЗМІ, це 36-річний Андрій Боярко та 31-річний Роман Нежижим. Їх підозрюють в тому, що вони на кордоні не зупинились на вимогу прикордонника, а напали на нього та викрали табельну зброю.
Зазначається, що зловмисники після нападу втекли в напрямку сусідньої Румунії. Тепер відомо, що румунські прикордонники змогли їх затримати. Зараз правоохоронні органи готують матеріали для екстрадиції мешканців Запоріжжя з Румунії.
Коли чоловіки повернуться в Україну, то їм загрожує кримінальна відповідальність. Усі обставини нападу встановлюються.
24 травня 2024 року на Закарпатті двоє чоловіків скоїли напад на українського прикордонника. Відомо, що прикордонник виконував службові обов'язки та виявив підозрілих осіб біля кордону. З метою попередження незаконного перетину кордону, прикордонник здійснив два попереджувальні постріли у повітря. Проте зловмисники не зупинилися, а напали на прикордонника.
Під час атаки чоловіки завдали йому тілесних ушкоджень та відібрали у нього табельний пістолет "Форт 12Р". Після цього вони здійснили п'ять пострілів у бік службовця ДПСУ, на щастя, не завдавши йому шкоди, та втекли до Румунії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.