«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Систему запустять вже в цьому році
В Україні хочуть запровадити накопичувальну пенсійну систему, вона повинна забезпечити гідну пенсію і інвестиції в економіку. Систему запустять вже в цьому році.
Про це на форумі "Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді" розповів Денис Шмигаль, - передає Інформатор .
Стратегію впровадження накопичувальної пенсійної системи розробив Кабінет міністрів спільно з Міністерством соціальної політики.
"Впевнений, що в цьому році ми всі побачимо впровадження накопичувальної пенсійної системи в Україні", - заявив прем'єр-міністр України.
Нагадаємо, в Україні працюють над запровадженням накопичувальної пенсійної системи.Мінсоцполітики розробив законопроект № 2683 для людей які працюють в особливо важких і небезпечних умовах.
Також Інформатор писав про те, скільки в середньому отримують українські пенсіонери .