“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Повернення легенди тенісу заплановане на початок січня
Колишня перша ракетка світу Рафаель Надаль відновився від травми і готовий повернутись на корт. Можливо він зможе повторити успіх Еліни Світоліної, чий камбек канал Eurosport відзначив перемогою в номінації "Повернення року".
Першими змаганнями для 37-річного іспанського тенісиста стане хардовий турнір у Брісбені. Це турнір серії ATP 250.
"Після року поза змаганнями прийшов час повернутися на корт. Я зіграю в Брісбені в перший тиждень січня 2024 року. Побачимося там", – повідомив Надаль у соцмережах.
🎧👀💪🏻😉 pic.twitter.com/iH7NvsQGMT
— Rafa Nadal (@RafaelNadal) December 1, 2023
Матчі турніру у Брісбені відбудуться з 1 по 7 січня 2024 року. Призовий фонд становитиме трохи більше ніж 2 мільйони доларів.
Надаль відновлювався від операції на клубово-поперековому м'язі лівої ноги, яку він переніс на початку літа. За попередніми прогнозами реабілітація мала тривати 5 місяців.
За свою тривалу тенісну кар’єру іспанець здобув чимало титулів. Він двічі вигравав Вімблдон та Відкритий чемпіонат Австралії та чотири рази US Open. Проте улюбленим турніром для Надаля став Ролан Гаррос. Ці змагання на грунтових кортах іспанський тенісист вигравав 14 разів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.