Над містом - чорний дим: у Ростові-на-Дону палає черговий завод

Читать на русском

У росії жодного дня не минає без пожежі. Черговий доказ цьому - пожежа на заводі Ростсільмаш, який є одним з найбільших виробників сільськогосподарської техніки у рф

Читать на русском
У Ростові-на-Дону палає завод Ростсельмаш
У Ростові-на-Дону палає завод Ростсельмаш

У росії жодного дня не минає без пожежі. Черговий доказ цьому - пожежа на заводі Ростсільмаш, який є одним з найбільших виробників сільськогосподарської техніки у рф

У російському Ростові-на-Дону спалахнула чергова потужна пожежа - палає завод Ростсільмаш, який в окупантів вважається одним із найпотужніших виробників сільськогосподарської техніки. Очевидні повідомляють, що хмари чорного диму видно зі всіх куточків міста.

У російському МНС повідомили, що на Ростсільмаші по вулиці Менжинського горять, нібито, покришки на площі 80 квадратів. Інформації щодо постраждалих не надходило.

Відомо, що до гасіння пожежі залучили 36 осіб та 11 спецмашин. Згодом стало відомо, що пожежу на території заводу Ростсільмаш вдалося локалізувати.

Загроза поширення вогню велика, але причини його виникнення пожежі не названі. На опублікованих кадрах з Ростова-на-Дону видно, як із заводу підіймається чорний стовп диму. Пожежі на заводі Ростсільмаш присвоєно другий ранг.

Пожежі у росії

В одному із своїх інтерв'ю очільник української розвідки Кирило Буданов повідомив, що у росії протягом 2023 року зросте кількість пожеж та вибухів. Свій прогноз розвідник доволі скромно, зазначивши, що "гроші роблять чудеса". Відразу після цього у Ростові-на-Дону загорілась будівля ФСБ, там прогриміло декілька вибухів. Також потужно гриміло у Ростові й так сильно, що вибухи чули за 45 кілометрів від міста - у Новочеркаську.

Серія "бавовняних" мандрівок почалася й в тимчасово окупованому Криму. Тут спершу палало під Сімферополем, а згодом вибухи пролунали у Феодосії. Однак "вишенькою на торті" стала персональна бавовна, яка особисто прийшла до російського пропагандиста Владлена Татарського, відправивши його слухати концерт Кобзона.

Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що у тимчасово окупованому росіянами Мелітополі прогриміло декілька вибухів

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.