Головна
Україна
Події
16:34, 10 Вересня
Информатор UA

Интро

У суботу, 10 вересня, над Балаклією Харківської області офіційно підняли український прапор.Керівництво Харківської обласної адміністрації спільно із військовими на чолі з командуванням Сухопутних військ ЗСУ підняли український прапор у центрі міста. The town of Balakliya, Kharkiv region, is liberated by Ukrainian troops!The Commander of Ukrainian Land Forces, Hero of Ukraine, Colonel General Oleksandr Syrskyi is leading the Ukrainian offensive in this sector.The Ukrainian flag has been raised in the town centre. pic.twitter.com/zQ8ngDitZw Defense of Ukraine (@DefenceU) September 10, 2022 Про звільнення Балаклії стало відомо у середу, 7 вересня. Офіційно цю інформацію підтвердив президент України Володимир Зеленський на дві доби пізніше. Загалом за останній тиждень Збройні Сили України звільнили на Харківщині понад 30 населених пунктів. І продовжують просуватись. Окупація Балаклії Балаклія невелике місто у Харківській області з населенням трохи більше як 25 тисяч людей. Попри невеликий розмір відіграє значну роль, оскільки є центром промислового та видобувного району в області. Бої за Балаклію почались майже одразу після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. На початку березня місто опинилось під російською окупацією. Мер міста Іван Столбовий, попри попередні заяви, пішов на співпрацю з окупантами. У квітні Харківська обласна прокуратура повідомила йому про підозру у державній зраді.

Над Балаклією офіційно підняли український прапор: відео

Читать на русском

Україну буде звільнено від російських окупантів!

Читать на русском
Над Балаклією офіційно підняли український прапор: відео

Україну буде звільнено від російських окупантів!

У суботу, 10 вересня, над Балаклією Харківської області офіційно підняли український прапор. Керівництво Харківської обласної адміністрації спільно із військовими на чолі з командуванням Сухопутних військ ЗСУ підняли український прапор у центрі міста. 

Про звільнення Балаклії стало відомо у середу, 7 вересня. Офіційно цю інформацію підтвердив президент України Володимир Зеленський на дві доби пізніше. Загалом за останній тиждень Збройні Сили України звільнили на Харківщині понад 30 населених пунктів. І продовжують просуватись. 

Окупація Балаклії 

Балаклія — невелике місто у Харківській області з населенням трохи більше як 25 тисяч людей. Попри невеликий розмір відіграє значну роль, оскільки є центром промислового та видобувного району в області. 

Бої за Балаклію почались майже одразу після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. На початку березня місто опинилось під російською окупацією. Мер міста Іван Столбовий, попри попередні заяви, пішов на співпрацю з окупантами. У квітні Харківська обласна прокуратура повідомила йому про підозру у державній зраді

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.