«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
В епоху цифровізації, коли самотність часто стає новою нормою, «ЛПЛ» дарує слухачам головний меседж: «людині потрібна людина». Це пісня про стосунки між двома, про силу дотику, обіймів, про емоційну безпеку, яку дає лише рідна людина.
Керівництво ОАСК підозрюють у спробі захоплення державної влади, участі у злочинній організації та зловживання впливом
Національне антикорупційне бюро України звернулося до генерального прокурора з проханням дозволити затримання та тримання під вартою підозрюваних суддів Окружного адміністративного суду.
Про це повідомили у прес-службі НАБУ,- передає Інформатор .
«Слідство змушене вдатися до таких дій через відсутність інших законних шляхів для доставки підозрюваних до суду і забезпечення їх належної процесуальної поведінки», - йдеться у повідомленні.
НАБУ ініціювало перед генпрокурором ряд інших процесуальних дій, спрямованих на забезпечення швидкого, повного та неупередженого досудового розслідування.
Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро оприлюднило розшифровка переговорів,які за даними слідства підтверджують позаслужбовий зв'язок керівника ОАСК Павла Вовка з Вищою радою правосуддя і впливу на рішення цього органу. Крім того, раніше НАБУ оголосило Вовка та інших суддів у розшук.
За версією слідства, Вовк організував і створив злочинну організацію. Як вважають детективи, ця злочинна організація брала замовні рішення у власних інтересах, а також в інтересах політичних еліт і бізнес-кіл. Вища рада правосуддя прийняла рішення про повернення без розгляду Генеральному прокурору Ірині Венедиктовій клопотання щодо відсторонення від правосуддя голови ОАСК Павла Вовка.