Головна
Україна
Події
17:07, 5 Травня
Информатор UA

Интро

На Запоріжжі врятували собаку під час пожежі. Мопс знепритомнів, але його вдалося врятувати. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міністерство внутрішніх справ України. Мопса винесли з палаючої квартири вже непритомним. Рятувальники одягли на собаку кисневу маску і вже за кілька хвилин він прийшов до тями. Господарі подякували пожежникам за порятунок тварини, доброту та сердечність, яка втілюється не лише у допомозі людям, а й усім, хто її потребує. Нагадаємо, на Донеччині з-під завалів врятували цуценя. Крім того, російські війська повністю зруйнували інфраструктуру та вольєри екопарку у Харкові. Тварин вдалося вивезти. Якби це не вийшло, тварин довелося б приспати. Також Інформатор писав, як вигулювати собаку під час війни. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

На Запоріжжі врятували з палаючої квартири мопса

Читать на русском

Подія сталася у селі Солоне

Читать на русском
На Запоріжжі врятували з палаючої квартири мопса

Подія сталася у селі Солоне

На Запоріжжі врятували собаку під час пожежі. Мопс знепритомнів, але його вдалося врятувати.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міністерство внутрішніх справ України.

Мопса винесли з палаючої квартири вже непритомним. Рятувальники одягли на собаку кисневу маску і вже за кілька хвилин він прийшов до тями. Господарі подякували пожежникам за порятунок тварини, доброту та сердечність, яка втілюється не лише у допомозі людям, а й усім, хто її потребує.

Нагадаємо, на Донеччині з-під завалів врятували цуценя. Крім того, російські війська повністю зруйнували інфраструктуру та вольєри екопарку у Харкові. Тварин вдалося вивезти. Якби це не вийшло, тварин довелося б приспати.

Також Інформатор писав, як вигулювати собаку під час війни.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.