Головний трек EP «Треба йти» про внутрішній розрив, про момент, коли ти кохаєш так, що земля йде з-під ніг, але розумієш: у цього кохання є інші обставини, інші зобов’язання, інша реальність. Це історія про вибір між бажанням і відповідальністю, між “я хочу” і “я повинен”.
Ще 37 ігор також отримають функцію FPS Boost
Microsoft опублікувала список ігор, які стали доступними на Xbox Series X/S за зворотною сумісністю.
Про це пише The Verge, - передає Інформатор .
Microsoft оголосила цей список на своїй трансляції, присвяченій 20-річчю Xbox. Користувачі нового покоління консолей можуть без проблем запускати старі ігри зі списку на своїх пристроях.
Крім того, Microsoft також озвучила 37 ігор, в яких з'явилася функція FPS Boost. Вона збільшує частоту кадрів, перевищуючи раніше встановлений малий поріг цього параметру.
Нагадаємо, що IGN випустив більше 10 хвилин геймплею з нового DLC для Far Cry 6, де гратиметься за Вааса з третьої частини серії .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .