“Схожі” — романтична історія двох закоханих, наповнена любов’ю, турботою й ніжністю, яка показує, що коли люди разом зустрічаються, живуть, проводять час, то у них з’являються однакові звички, стиль в одязі, жарти й багато іншого.
Це пов'язано з поширенням коронавірусної інфекції
В Івано-Франківській області на в'їздах і виїздах з деяких населених пунктів встановлять блокпости. У пунктах пропуску будуть вимірювати температуру водіям і пасажирам. Такі заходи ввели для стримування поширення коронавірусу COVID-19.
Рішення прийняли на регіональної комісії ТЕБНС, передає Інформатор.
Всього в області буде 17 пунктів пропуску. З них 5 цілодобових, ще 11 будуть працювати з 6.00 до 21.00. Якщо у водія або пасажира виявлять ознаки респіраторного захворювання - його направлять у лікарню.
Нагадаємо, в Івано-Франківській області введуть «червону» зону карантину. Крім того, в Івано-Франківській області зафіксували спалах COVID-19.