На вуличному фестивалі у Ванкувері автомобіль в'їхав у натовп: є загиблі та постраждалі

Водія автівки правоохоронці вже затримали

На вуличному фестивалі у Ванкувері автомобіль в'їхав у натовп
На вуличному фестивалі у Ванкувері автомобіль в'їхав у натовп

На вуличному фестивалі у канадському Ванкувері сталася трагедія. Автомобіль на швидкості в'їхав у натовп, що призвело до загибелі кількох людей. Відомо, що ще декілька осіб поранені.

Як повідомляє телеканал CBC з посиланням на джерела в поліції, водія автівки вже затримано. Ведеться розслідування. Свідки стверджують, що нападником є "‎молодий азіатський чоловік, який, можливо, має певні психічні розлади".

За інформацією телеканалу, аварія сталася ввечері 26 квітня приблизно о 20:00 за місцевим часом. Наїзд на людей стався поблизу перетину Східної 41-ї авеню та Фрейзер-стріт, де проходив фестиваль, присвячений дню Лапу-Лапу — свята, яке щорічно відзначається на Філіппінах 27 квітня. Цей день присвячений перемозі вождя острова Мактан Лапу-Лапу над іспанськими військами у битві при Мактані 1521 року.

Мер Ванкувера Кен Сім висловив свої почуття в соцмережі X, зазначивши, що він "приголомшений і глибоко засмучений". Він додав, що його думки з тими, хто постраждав, та з філіппінською громадою міста.

Telegram oembed: https://t.me/UaOnlii/99454

 Наїзди на натовпи людей

Раніше у німецькому Мангаймі 3 березня автомобіль в'їхав у натовп людей. У центрі міста триває масштабна поліцейська операція. Є принаймні одна смерть і один арешт.

У німецькому Мюнхені стався жахливий теракт. За даними поліції, підозрюваним є 24-річний громадянин Афганістану, який був затриманий безпосередньо на місці інциденту, який владні структури вважають навмисним. Принаймні 28 осіб отримали поранення після того, як автомобіль в'їхав у натовп демонстрантів у центральній частині міста. Подія сталася напередодні Мюнхенської конференції.

Також на різдвяному ярмарку в німецькому місті Магдебург сталася страшна трагедія. Чоловік на автівці врізався в натовп. Німецькі ЗМІ повідомляють, що постраждало від 60 до 80 людей. Щонайменше одна людина загинула, повідомляють у німецькій поліції.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube