«За нинішніх обставин говорити про припинення вогню просто нереалістично»
Це про той момент після розставання, коли емоції обрушуються хвилями: спочатку любов, потім гнів, розчарування і, нарешті, ріжуча правда. Вас зрадили. Ви віддали своє серце не тій людині.
Протягом тижня здійснювалося несанкціоноване накопичення
У Вінницькій області виявили факт незаконного поховання львівського сміття.
Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на прес-службу Вінницької обласної прокуратури .
"... виявлено факт забруднення земель в Жмеринському районі (ст. 239 КК України). Протягом тижня здійснювалося несанкціоноване накопичення та поховання побутових відходів на території земельної ділянки, в Жмеринському районі. Виявлено звалище поряд з яким, в лісосмузі, знаходився великогабаритний вантажний автомобіль, заповнений побутовими відходами вагою понад 20 тонн, в очікуванні розвантаження сміття", - заявили в прокуратурі.
При огляді місця події та транспортного засобу встановлено, що відходи, з метою незаконного поховання, транспортувалися зі Львова. Досудове розслідування триває.
Нагадаємо, на Закарпатті рятувальники розчищали річку Боржава від сміттєвих короків.
Крім того, на території Львівської області виявлено майже 400 несанкціонованих звалищ. У Держекоінспекції готують позовну заяву до суду про бездіяльність посадових осіб Львівської міської ради та Львівської ОДА.