Головна
Україна
17:56, 27 Липня
Информатор UA

Интро

На Україну насуваються два північних циклони Elior і Dirk, які прихопили з собою трохи грозових хмаринок. Так, 28-го липня в західних і північних областях України можуть пройти короткочасні дощі.  Про це у себе у Facebook розповіла синоптикиня Наталія Діденко,- соообщает нформатор . Так, дощитиме буде в ніч на 28 липня, але вже вдень у більшості областях України злива притихне. Можливо, негода зачепить північні райони Сумської та Чернігівської областей. А ось з другої половини дня гроза прийде на Захід України, після чого попрямує до центральної частини країни.  Температура повітря протягом дня буде триматися в районі + 28 + 33 ° C. Повідомляється, що під час дощу в деяких регіонах може бути шквальний вітер і град. І хороша новина наостанок: на наступному тижні температура повітря не сильно, але відчутно знизиться.    Раніше ми розповідали про те, що в окупованому Криму під воду пішла Ялта: річка вийшла з берегів, а частина міста залишилася без світла і води. Подробиці та відео хаосу, який там творився - тут. Аналогічна ситуація була в Керчі, в зв'язку з чим в місто виплив так званий глава Криму Сергій Аксьонов. Слідом за ним кролем гребли три рятувальники. І хоча відомство відхрещувалося від своїх співробітників, МНСників видавали шеврони на плечах. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут     

На Україну насуваються північні циклони Elior і Dirk з дощами та градом

Читать на русском

На Україну насуваються два північних циклони з дощами та грозами

Читать на русском
На Україну насуваються північні циклони Elior і Dirk з дощами та градом

На Україну насуваються два північних циклони з дощами та грозами

На Україну насуваються два північних циклони Elior і Dirk, які прихопили з собою трохи грозових хмаринок. Так, 28-го липня в західних і північних областях України можуть пройти короткочасні дощі. 

Про це у себе у Facebook розповіла синоптикиня Наталія Діденко,- соообщает нформатор .

Так, дощитиме буде в ніч на 28 липня, але вже вдень у більшості областях України злива притихне. Можливо, негода зачепить північні райони Сумської та Чернігівської областей. А ось з другої половини дня гроза прийде на Захід України, після чого попрямує до центральної частини країни. 

Температура повітря протягом дня буде триматися в районі + 28 + 33 ° C. Повідомляється, що під час дощу в деяких регіонах може бути шквальний вітер і град. І хороша новина наостанок: на наступному тижні температура повітря не сильно, але відчутно знизиться. 

 

Раніше ми розповідали про те, що в окупованому Криму під воду пішла Ялта: річка вийшла з берегів, а частина міста залишилася без світла і води. Подробиці та відео хаосу, який там творився - тут.

Аналогічна ситуація була в Керчі, в зв'язку з чим в місто виплив так званий глава Криму Сергій Аксьонов. Слідом за ним кролем гребли три рятувальники. І хоча відомство відхрещувалося від своїх співробітників, МНСників видавали шеврони на плечах.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут 

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.