Це історія про сучасних жінок, які самі обирають, з ким їм бути і вкотре нагадують чоловіку: час змінювати себе, а не намагатися змінити її. Дівчата, цей трек — про вас і для вас: вмикайте гучніше та відчуйте власну силу!
На трасі Київ - Харків обстріляли мікроавтобус. Депутат Ілля Ківа повідомляє про загиблих і викрадених
27 серпня на трасі Київ - Харків в районі населеного пункту Люботин обстріляли мікроавтобус Mercedes. На місці працює поліція.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Нацполіціі в Харківській області.
«Поліція встановлює обставини стрілянини в районі міста Люботин. На місці події працює керівництво обласної поліції та слідчо-оперативна група», - йдеться у повідомленні.
Депутат Ілля Ківа на своїй сторінці в Facebook та в ефірі телеканалів заявив про загиблих та викрадених. Також він повідомив, що на мікроавтобусі їхали члени руху «Патріоти - За життя».
Оновлене 20:40: У прес-службі поліції заявили про те, що внаслідок стрілянини двоє людей отримали поранення. Загиблих та заручників немає.