RU
Головна
Наука
Космос
22:53, 15 Жовтня
Информатор UA

Интро

Юпітер II чи Європа, яка є одним із чотирьох супутників найбільшої в Сонячній системі планети, володіє запасами води, більшими ніж Земля. Це встановили вчені Національного управління з аеронавтики й дослідження космічного простору США. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на NASA. Європа - трохи менша, ніж Місяць Землі. Вона має дуже гладку поверхню, покриту кригою. Під землею на планеті знаходиться глобальний океан із великою кількістю води, більшими ніж на Землі. Можливо, у ньому може бути життя в тому вигляді, у якому ми його знаємо. Спостереження Європи за допомогою космічного телескопа "Габбл" показали наявність стійкої водяної пари в її дуже розрідженій атмосфері. Причому, водяна пара постійно поповнюється в одній півкулі супутника Юпітера. Це нове відкриття відрізняється від більш ранніх спостережень "Габбла". Таким чином є дві причини, за якими над поверхнею Європи утворюється пара. Перша - Сонце топить льодову кірку і вона перетворюється в легкі хмари пари. Друга - пара виходить із підземних гейзерів планети. Обидві вони не заперечують того факту, що супутник Юпітера має серйозний запас H2O. Заголовне фото супутника Юпітера Європи було зроблено в червні 1997 року з відстані 776 700 миль космічним кораблем NASA "Галілео". Довгі темні лінії - тріщини в земній корі, у яких знаходиться вода. Раніше Інформатор повідомляв, що телескоп "Габбл" виявив у глибині космосу кольорові "мертві" галактики. Також "Габбл" сфотографував дві сплетені галактики, які перетворюються в одну. Також ми писали, що NASA запустить космічний телескоп в 100 разів потужніший та швидший за Габбл. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

На супутнику Юпітера знайшли величезний океан

Читать на русском
На супутнику Юпітера знайшли величезний океан

Планета може бути придатна для життя

Юпітер II чи Європа, яка є одним із чотирьох супутників найбільшої в Сонячній системі планети, володіє запасами води, більшими ніж Земля. Це встановили вчені Національного управління з аеронавтики й дослідження космічного простору США.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на NASA.

Європа - трохи менша, ніж Місяць Землі. Вона має дуже гладку поверхню, покриту кригою.

Під землею на планеті знаходиться глобальний океан із великою кількістю води, більшими ніж на Землі. Можливо, у ньому може бути життя в тому вигляді, у якому ми його знаємо.

Спостереження Європи за допомогою космічного телескопа "Габбл" показали наявність стійкої водяної пари в її дуже розрідженій атмосфері.

Причому, водяна пара постійно поповнюється в одній півкулі супутника Юпітера.

Це нове відкриття відрізняється від більш ранніх спостережень "Габбла". Таким чином є дві причини, за якими над поверхнею Європи утворюється пара.

Перша - Сонце топить льодову кірку і вона перетворюється в легкі хмари пари. Друга - пара виходить із підземних гейзерів планети. Обидві вони не заперечують того факту, що супутник Юпітера має серйозний запас H2O.

Заголовне фото супутника Юпітера Європи було зроблено в червні 1997 року з відстані 776 700 миль космічним кораблем NASA "Галілео". Довгі темні лінії - тріщини в земній корі, у яких знаходиться вода.

Раніше Інформатор повідомляв, що телескоп "Габбл" виявив у глибині космосу кольорові "мертві" галактики. Також "Габбл" сфотографував дві сплетені галактики, які перетворюються в одну.

Також ми писали, що NASA запустить космічний телескоп в 100 разів потужніший та швидший за Габбл.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.