«Приїхав генерал Келлог. І після його прибуття дві ночі поспіль не було жодних масованих бомбардувань. Люди вже жартують... Кажуть, нам слід дати генералу Келлогу український паспорт і залишити його тут».
Полонених передали до відповідних органів
Співробітники поліції на Сумщині разом із представниками тероборони затримали 29 військовослужбовців РФ. Як пояснили, вони йшли на кордон.
Інформацію про це підтвердили у поліції Сумської області, повідомляє Інформатор.
29 орків у військовій формі за мапою у бік кордону. Їх помітили в районі одного з сіл неподалік міста Ромни. Усіх затримали – зараз із полоненими спілкуються представники відповідних органів. За яких обставин вони потрапили на територію Роменського району та де їхні товариші – з'ясовується.
Нагадаємо, 7 полонених орків вже розповіли про те, як напали на Україну та як через болота загинула вся їхня бригада. Їхня щира (ні) прес-конференція - тут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.