RU
Головна
Україна
Події
16:01, 28 Жовтня
Информатор UA

Интро

На Сумщині школярі переходять на дистанційний режим навчання. Це стосується учнів з 1 до 11 класів, обмеження діятимуть з 29 жовтня по 7 листопада. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу Сумської облдержадміністрації . Рішення про перехід школярів на дистанційку ухвалила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Воно обумовлено тим, що у регіоні захворюваність на COVID-19 зростає швидкими темпами. Директор департаменту освіти та науки Сумської облдержадміністрації Вікторія Гробова заявила, що у жовтні заразилися на коронавірус 693 учні. За її словами, знизилися темпи вакцинації серед освітян, а особливо низький відсоток щеплених серед чиновників у відділах освіти у містах та районах області. Нагадаємо, у Львові школярів переведуть на дистанційний режим навчання . Крім того, у Мелітополі школи переводять на дистанційку . Також Інформатор писав, що у п'ятьох регіонах України університети перейшли на дистанційне навчання. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

На Сумщині школярі переходять на дистанційку

Читать на русском
На Сумщині школярі переходять на дистанційку

Істотно збільшилася захворюваність серед дітей

На Сумщині школярі переходять на дистанційний режим навчання. Це стосується учнів з 1 до 11 класів, обмеження діятимуть з 29 жовтня по 7 листопада.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу Сумської облдержадміністрації .

Рішення про перехід школярів на дистанційку ухвалила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Воно обумовлено тим, що у регіоні захворюваність на COVID-19 зростає швидкими темпами. Директор департаменту освіти та науки Сумської облдержадміністрації Вікторія Гробова заявила, що у жовтні заразилися на коронавірус 693 учні.

За її словами, знизилися темпи вакцинації серед освітян, а особливо низький відсоток щеплених серед чиновників у відділах освіти у містах та районах області.

Нагадаємо, у Львові школярів переведуть на дистанційний режим навчання . Крім того, у Мелітополі школи переводять на дистанційку

Також Інформатор писав, що у п'ятьох регіонах України університети перейшли на дистанційне навчання.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.