“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
За попередніми даними було чутно щонайменше два вибухи
Сьогодні, 28 лютого, у російському місті Єйськ місцеві почули потужний вибух. Наразі відомо про “прильот” по аеродрому, з якого рашисти обстрілювали міста України.
Жителі Єйська пишуть, що вони чули два вибухи. Наразі є дві версії "бавовни" на аеродромі: перша – це падіння безпілотника, а друга – ракетний удар.
Мер Єйська Роман Бублік поспішив пояснити вибухи військово-тактичними навчаннями на території Єйського району. Про це він написав у своєму Telegram-каналі та закликав не вестись на провокації та зберігати спокій.
Зазначимо, що аеродром в Єйську російські окупанти використовують як базу для своїх військових літаків, які вони застосовують у війні проти України.
Секретар Ради безпеки та оборони України Олексій Данілов заявив, що росія повинна поводитись чемно стосовно цивілізованого світу. Інакше, за його словами, нинішня політика рф призводитиме до збільшення "бавовни" в різних містах росії.
“Я попереджав, що “бавовна” на росії буде наростати і вона буде з кожним днем все більше і більше. І нічого тут дивного немає, росія є росія. Треба чемно поводитися стосовно цивілізованого суспільства, і все у вас буде добре. А якщо ви будете надалі проводити таку політику, як ви зараз обрали, то повірте, буде вибухати не тільки там, а ще й багато в інших містах, і як то кажуть, мало їм не буде точно”, - зазначив Данілов.
Нагадаємо, що сьогодні у російському Туапсе горіла нафтобаза, говорять про атаку безпілотників. Також Інформатор повідомляв, що сьогодні на окупованих територіях відбувся фестиваль "бавовни".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.