"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
«Ця пісня — про наші особисті битви. Про те, як проходити крізь складні етапи, не втрачати себе і ставати прозорим до змін. Ми всі іноді падаємо, але саме через це набуваємо шанс на нове дихання”, — говорить фронтмен Anothers.
Для виконання цих робіт необхідно 9,8 млрд гривень
Протягом 2021-2023 років в Україні планують реконструкцію 35 пропускних пунктів на кордоні. Кабінет міністрів України вже затвердив план заходів і виділив майже 10 млрд гривень.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на засідання Верховної Ради .
Уряд виділив 35 пріоритетних пунктів пропуску, де протягом 2021-2023 років запланували технічне переоснащення. Так, планують оновити існуючу систему стаціонарного типу для огляду вантажного і легкового автотранспорту, а також побудувати систему відеоконтролю та зважування.
Для виконання цих робіт необхідно 9,8 млрд гривень:
До слова, 25 діючих пунктів пропуску реконструюють,модернізують і технічно оновлять. Ще 5 пунктів пропуску, які вже десятиліття працюють за тимчасовою схемою, планують добудувати. Також побудують 5 нових пунктів пропуску на західному кордоні відповідно до взятих на себе міжнародних зобов'язань.
Нагадаємо, на початку лютого Румунія відновила роботу пункту пропуску «Ісакча - Орловка» на кордоні з Україною.Запрацювала і поромна переправа.