У Полтавському районі пошкоджено житловий сектор та об’єкти інфраструктури. Постраждала літня жінка
Російські війська у ніч на 26 травня атакували по Полтавщині. Під ударом опинились житловий сектор та об'єкти інфраструктури. У Полтавському районі ворожий безпілотник зруйнував приватний будинок, де перебувала літня жінка. Рятувальники витягли постраждалу з-під завалів і передали медикам. Пожежі, що спалахнули внаслідок атаки, ліквідовані.
До ліквідації наслідків нічної атаки, як повідомила ДСНС України, залучили 82 рятувальники та 21 одиниця техніки. Усі займання на місцях влучань вдалося погасити.
"Рятувальники дістали постраждалу з-під завалів та передали медикам. Пожежі, що виникли внаслідок ворожих ударів ліквідовано", - йдеться у повідомленні.


Полтавська область опиняється під ударами дедалі частіше. У ніч проти 23 травня окупанти здійснили чергову повітряну атаку на регіон - у місті Полтава спалахнула пожежа в одній із адміністративних будівель. Уночі 24 травня ударний безпілотник влучив у Миргородський район: на приватному підприємстві виникла пожежа, яку ліквідували.
5 травня вночі регіон опинився під масованою комбінованою атакою - метою ворога були газодобувна галузь та залізнична інфраструктура. Внаслідок прямих влучань виникло загорання на об'єктах газовидобутку у Полтавському районі. Коли рятувальники прибули і почали ліквідацію масштабної пожежі, противник вдарив по них ракетою. Унаслідок удару загинули четверо людей, серед них двоє рятувальників.
Ввечері 25 травня росіяни вдарили по Одесі. Загинула одна людина, ще щонайменше троє дістали поранення. Один із постраждалих перебуває у важкому стані. У місті пошкоджено об’єкт інфраструктури, житлові будинки та навчальний заклад.
Також у ніч на 26 травня ворог атакував БПЛА Харків. Під ударом були Новобаварський і Немишлянський райони міста. В Немишлянському районі внаслідок падіння БпЛА пошкоджені фасад балкона та газова труба.