На Полтавщині БЕБ повідомило про підозру посадовцю, який сприяв переплаті держкоштів під час ремонту ліцею

На Полтавщині БЕБ повідомило про підозру посадовцю, який сприяв переплаті держкоштів під час ремонту ліцею

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Полтавській області повідомили про підозру посадовій особі у галузі освіти у зловживанні службовим становищем.

За даними слідства, громада проводить ремонт шкільної їдальні вартістю понад 11 млн грн. Фінансування здійснювалося як з державного, так і з місцевого бюджетів. Під час закупівлі обладнання для їдальні посадовець умисно підписав документи про отримання устаткування за завищеними цінами та ще й до його фактичного постачання. У результаті підряднику було неправомірно перераховано понад 1,6 млн грн.

Посадовцю повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України – зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для юридичної особи, що спричинило тяжкі наслідки.

Досудове розслідування триває, встановлюється коло усіх причетних осіб.

Процесуальне керівництво здійснює Полтавська обласна прокуратура. Оперативний супровід – Управління СБУ у Полтавській області.

Слідкуйте за нами у Telegram

Image
Оперативні новини та разбори: Україна, світ, війна
Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити