«Заплакана Цариця» — це емоційний трек про кохання, що згасає між правдою та брехнею. AGAPE передає самотність і сердечний біль від розбитих почуттів, тоді як KALUSH шукає чесність після розчарування. Це історія втраченої довіри, кохання, що здається сном, і серця, яке все ще намагається знайти правду серед холоду та сліз.
Чоловіка знайшли у лісі
У вівторок, 7 грудня, прикордонники Польщі знайшли труп мігранта приблизно за 9 км від білоруського кордону. Чоловік лежав у лісі неподалік Вільхівки.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на РАР .
У поліції Польщі заявили, що особу загиблого встановлюють. У нього виявили нігерійський паспорт, але поки що невідомо, чи був чоловік громадянином Нігерії.
Тіло мігранта доставили до відділення поліції для проведення судово-медичної експертизи.
Нагадаємо, у Литві 27 листопада на прикордонному пункті «Відзи» знайшли мертвого мігранта. Це чоловік приблизно 30 років афро-азіатського походження. Він лежав у спальному мішку. Рівно за добу ситуація повторилася: прикордонники знайшли ще один труп на кордоні Білорусі з Литвою.
Згодом Лукашенко заявив, що мігрантів, яких знайшли мертвими на кордоні з Білоруссю, підкинули .
Крім того, у листопаді польські прикордонники зафіксували близько 9 тисяч спроб незаконного перетину кордону з Білорусі. .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут .