«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Поліція виробляє механізми, як контролювати дотримання карантинних норм
Нацполіція України вже встановила на планшети поліцейських програмне забезпечення, яке зчитує QR-код з інформацією про COVID-вакцинації.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Нацполіції України.
Програмне забезпечення Нацполіція розробляла разом з Мінцифрою. Сенс роботи приблизно такий же, як і процедура перевірки водійських посвідчень. За допомогою програми "Дія" співробітники поліції зможуть перевірити наявність COVID-сертифіката або сканувати його паперовий варіант, а за QR-кодом - перевірити дійсність і справжність документа.
Якщо в Україні введуть повний локдаун, то обмежень для вакцинованих людей буде менше. І щоб скористатися цими перевагами, потрібно мати при собі сертифікат вакцинації.
Зараз поліція виробляє механізми, як контролювати дотримання карантинних норм.
«Наприклад, керівників автотранспортних підприємств або фірм, які здійснюють перевезення наших громадян, організаторів спортивних заходів, безпосередньо тих осіб, які несуть відповідальність як адміністративну, так і часом кримінальну, зокрема за недотримання епідеміологічних норм», — розповів Ігор Клименко, голова Нацполіції.
Також він зазначив, що уряд, розуміючи, що бізнес, який платить громадянам зарплату й наповнює бюджет держави, має працювати, встановило можливість їх роботи навіть у червоній зоні.
«Обов'язковою умовою такої роботи є також підтвердження клієнтами й персоналом своєї COVID-безпеки», — додав Клименко.
До слова, завданням поліції є проведення належним чином роз'яснювальної роботи серед перевізників щодо необхідності дотримання карантинних вимог, а також роз'яснення щодо відповідальності громадян та перевізників у разі порушення карантинних норм.
Нагадаємо, 21 жовтня в Україні наберуть чинності нові правила перевезень між регіонами — мова йде про області, де встановлено «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епіднебезпеки.
Також Інформатор писав, що з 15 жовтня Херсонська область у цьому сезоні перейде до «червоної» зони.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.