RU
Головна
Світ
08:40, 18 Жовтня
Информатор UA

Интро

На півдні Індії через повені загинули понад 20 людей, серед них п'ятеро дітей. Є побоювання, що число загиблих може збільшитися, оскільки багато людей пропали безвісти. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на ВВС. За словами офіційних осіб, військові вертольоти використовуються для доставки вантажів і персоналу в райони, де зараз знаходяться люди. Як заявив міністр штату Керала Пінарайі Віджаян, тисячі людей евакуювали, і по всьому штату створили понад 100 таборів для біженців. Сім'я із шести осіб, у тому числі 75-річна бабуся і троє дітей, загинули через руйнування їх будинку в районі Коттаям. Тіла ще трьох дітей - 8, 7 і 4 років знайшли під завалами в районі Ідуккі, де тривали пошуки як мінімум п'яти інших зниклих безвісти. Сумно, що багато людей загинули через проливні дощі і зсуви в Кералі. Мої співчуття сім'ям загиблих, - заявив прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді. Як пише видання, нерідко сильні дощі викликають повені і зсуви в Кералі, де водно-болотні угіддя та озера, які колись служили природним захистом від повеней, зникли через урбанізації та будівництва. Оцінка, проведена федеральним урядом у 2018 році, показала, що штат, через який протікає 44 річки, увійшов в десятку найбільш вразливих до повеней. У 2018 році близько 400 осіб загинули, а ще понад мільйон людей евакуювали в результаті повені в Кералі. #WATCH | Kerala: A house got washed away by strong water currents of a river in Kottayam's Mundakayam yesterday following heavy rainfall. pic.twitter.com/YYBFd9HQSp ANI (@ANI) October 18, 2021 Зазначимо, Керала - індійський штат на ділянці тропічного Малабарского берега протяжністю майже 600 кілометрів, який омивається водами Аравійського моря. Штат славиться своїми пляжами і величезною мережею заплав. У внутрішній частині штату Керала тягнуться гори Західні Гати, на схилах яких можна побачити диких тварин, а також плантації чаю, кави і спецій. У національних парках, а також заповіднику мешкають слони, гульмани (вид мавп) і тигри. Нагадаємо, в американському Теннессі через повені загинули 22 людини, десятки пропали безвісти. Крім того, у Венесуелі через повені оголосили надзвичайний стан.Також Інформатор писав, що кількість загиблих від повеней в Туреччині зросла. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

На півдні Індії через повені загинули понад 20 людей

Читать на русском
На півдні Індії через повені загинули понад 20 людей

Проливні дощі викликали розлив річок і зсуви

На півдні Індії через повені загинули понад 20 людей, серед них п'ятеро дітей. Є побоювання, що число загиблих може збільшитися, оскільки багато людей пропали безвісти.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на ВВС.

За словами офіційних осіб, військові вертольоти використовуються для доставки вантажів і персоналу в райони, де зараз знаходяться люди. Як заявив міністр штату Керала Пінарайі Віджаян, тисячі людей евакуювали, і по всьому штату створили понад 100 таборів для біженців.

Сім'я із шести осіб, у тому числі 75-річна бабуся і троє дітей, загинули через руйнування їх будинку в районі Коттаям. Тіла ще трьох дітей - 8, 7 і 4 років знайшли під завалами в районі Ідуккі, де тривали пошуки як мінімум п'яти інших зниклих безвісти.

«Сумно, що багато людей загинули через проливні дощі і зсуви в Кералі. Мої співчуття сім'ям загиблих», - заявив прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді.

Як пише видання, нерідко сильні дощі викликають повені і зсуви в Кералі, де водно-болотні угіддя та озера, які колись служили природним захистом від повеней, зникли через урбанізації та будівництва. Оцінка, проведена федеральним урядом у 2018 році, показала, що штат, через який протікає 44 річки, увійшов в десятку найбільш вразливих до повеней. У 2018 році близько 400 осіб загинули, а ще понад мільйон людей евакуювали в результаті повені в Кералі.

 

Зазначимо, Керала - індійський штат на ділянці тропічного Малабарского берега протяжністю майже 600 кілометрів, який омивається водами Аравійського моря. Штат славиться своїми пляжами і величезною мережею заплав. У внутрішній частині штату Керала тягнуться гори Західні Гати, на схилах яких можна побачити диких тварин, а також плантації чаю, кави і спецій. У національних парках, а також заповіднику мешкають слони, гульмани (вид мавп) і тигри.
 
Нагадаємо, в американському Теннессі через повені загинули 22 людини, десятки пропали безвісти. Крім того, у Венесуелі через повені оголосили надзвичайний стан.

Також Інформатор писав, що кількість загиблих від повеней в Туреччині зросла.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.