RU
Головна
Світ
12:23, 10 Жовтня
Информатор UA

Интро

На Канарському острові Ла Пальма відновив роботу аеропорт. Раніше його закрили через виверження вулкану та скупчення золи. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу компанії Aena. "Аеропорт на острові Ла Пальма відновлює свою діяльність. Проте, якщо ви збираєтеся летіти, треба запитати у своєї авіакомпанії статус вашого рейсу", - йдеться у повідомленні. При цьому, на території аеропорту ще ведуть роботи з його розчищення. Нагадаємо, виверження вулкану розпочалося приблизно о 15:15 за місцевим часом 19 вересня. Потоки лави вистрілили в повітря, після чого стрімким потоком рушили вниз схилом. Вулкан знаходився на значній відстані від населеної частини острова, завдяки чому у місцевих жителів було достатньо часу, щоб евакуюватися. Крім того, на острові існує загроза вибухів та викидів токсичних газів.Також на острові зафіксували низку землетрусів і сильних блискавок. Також Інформатор писав, що французький астронавт Європейського космічного агентства (ESA) Томас Песке зробив знімок нічного виверження вулкану на Канарських островах. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

На острові Ла Пальма відновив роботу аеропорт: його закрили через виверження вулкану

Читать на русском
На острові Ла Пальма відновив роботу аеропорт: його закрили через виверження вулкану

На території аеропорту ще ведуть роботи з його розчищення

На Канарському острові Ла Пальма відновив роботу аеропорт. Раніше його закрили через виверження вулкану та скупчення золи.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу компанії Aena.

"Аеропорт на острові Ла Пальма відновлює свою діяльність. Проте, якщо ви збираєтеся летіти, треба запитати у своєї авіакомпанії статус вашого рейсу", - йдеться у повідомленні.

При цьому, на території аеропорту ще ведуть роботи з його розчищення.

Нагадаємо, виверження вулкану розпочалося приблизно о 15:15 за місцевим часом 19 вересня. Потоки лави вистрілили в повітря, після чого стрімким потоком рушили вниз  схилом. Вулкан знаходився на значній відстані від населеної частини острова, завдяки чому у місцевих жителів було достатньо часу, щоб евакуюватися.

Крім того, на острові існує загроза вибухів та викидів токсичних газів.Також на острові зафіксували низку землетрусів і сильних блискавок.

Також Інформатор писав, що французький астронавт Європейського космічного агентства (ESA) Томас Песке зробив знімок нічного виверження вулкану на Канарських островах.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.