Головна
Україна
Події
08:41, 26 Серпня
Информатор UA

Интро

На окупованих територіях Луганскої області росіяни платять батькам учнів по 10 тисяч рублів за відвідування школи. Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, – передає Інформатор. Виплати можна отримати лише, якщо відправити дитину у школу до 15 вересня. Пізніше – діти будуть навчатися вже безплатно, як й в усьому світі. Росіянам байдуже, чи повернуться люди в рідні міста пізніше, бо знають, що нічого до зими не відремонтують і на новий приплив людей розраховувати не варто. Однак й з тих, хто залишився, не всі бажають навчатися за програмою ворога.  «Але 10 тисяч рублів при відсутності роботи відіграють свою роль. Ці гроші – багатофункціональні. Вони ще стимулюють населення відвідати псевдореферендум, військовим – виявити батьків, яких можна мобілізувати. А також не слід забувати, що одинадцятикласники невдовзі стануть призовного віку», - заявив Гайдай. Крім того, проблеми з примусовою мобілізацією набирають обертів. росія була вимушена посилити діяльність фсб на окупованих територіях, бо підтримка війни зменшується – люди не йдуть воювати. Бачать, що не повертаються сусіди та родичі. У кращому випаду, знаходять їх в шпиталях. Як от в Алчевську, де по місту навіть поширюють оголошення: через велику кількість поранених місцева хірургія приймає в дар милиці та інвалідні візки. Ситуація на фронті  Підтримка заходу скоротила різницю в артилерійській перевазі росіян – лінія фронту майже завмерла. Майже два місяці ворог без значних перемог. За минулу ніч ворог здійснив чотири обстріли зі ствольної артилерії, вісім разів застосував реактивні системи залпового вогню, ще вісім – міномети. Протягом 25 серпня біля чотирьох населених пунктів росіяни завдали авіаударів. Атаки ворога неодноразово відбивали з чотирьох напрямків. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

На окупованих територіях Луганської області росіяни платять за відвідування школи – Гайдай

Читать на русском

Рашистів все менше підтримує населення

Читать на русском
На окупованих територіях Луганської області росіяни платять за відвідування школи – Гайдай

Рашистів все менше підтримує населення

На окупованих територіях Луганскої області росіяни платять батькам учнів по 10 тисяч рублів за відвідування школи.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, – передає Інформатор.

Виплати можна отримати лише, якщо відправити дитину у школу до 15 вересня.

Пізніше – діти будуть навчатися вже безплатно, як й в усьому світі. Росіянам байдуже, чи повернуться люди в рідні міста пізніше, бо знають, що нічого до зими не відремонтують і на новий приплив людей розраховувати не варто. Однак й з тих, хто залишився, не всі бажають навчатися за програмою ворога. 

«Але 10 тисяч рублів при відсутності роботи відіграють свою роль. Ці гроші – багатофункціональні. Вони ще стимулюють населення відвідати псевдореферендум, військовим – виявити батьків, яких можна мобілізувати. А також не слід забувати, що одинадцятикласники невдовзі стануть призовного віку», - заявив Гайдай.

Крім того, проблеми з примусовою мобілізацією набирають обертів. росія була вимушена посилити діяльність фсб на окупованих територіях, бо підтримка війни зменшується – люди не йдуть воювати.

Бачать, що не повертаються сусіди та родичі. У кращому випаду, знаходять їх в шпиталях. Як от в Алчевську, де по місту навіть поширюють оголошення: через велику кількість поранених місцева хірургія приймає в дар милиці та інвалідні візки.

Ситуація на фронті 

Підтримка заходу скоротила різницю в артилерійській перевазі росіян – лінія фронту майже завмерла. Майже два місяці ворог без значних перемог.

За минулу ніч ворог здійснив чотири обстріли зі ствольної артилерії, вісім разів застосував реактивні системи залпового вогню, ще вісім – міномети.

Протягом 25 серпня біля чотирьох населених пунктів росіяни завдали авіаударів.

Атаки ворога неодноразово відбивали з чотирьох напрямків.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.