На одного фаната Кличка менше: Бєдняков розчарувався Києвом, а про рідний Маріуполь взагалі не хоче знати

Телеведучий щиро зізнався, що йому не подобається в столиці України, й розповів, що придивляється інше місто для життя

Шоу-бізнес, зірки, Андрій Бєдняков, телеведучий, Києв, Маріуполь, Кличко
Не можу сказати, що я Київ називав своїм домом, - телеведучий Андрій Бєдняков.

Телеведучий Андрій Бєдняков на YouTube-каналі "Розмова" розповів, що Київ почав його втомлювати, а про рідний Маріуполь він не хоче чути доти, доки той знаходиться в окупації. На запитання про вайб столиці Бєдняков відповів, що перестав отримувати задоволення від перебування у місті. Телеведучий кинув камінь у город міського голови Віталія Кличка, оскільки зробив зауваження комунальним службам. Мовляв, на вулицях столиці розвелося "багато бруду".

"Не знаю, щось я перестав отримувати задоволення. Хоча от зараз потеплішало, там один день був, коли я трішки погуляв Києвом. Ніби все класно, ніби як раніше, але все одно. Багато бруду я бачу. Недоглянуто якось. Коли раніше приїжджав до столиці, було відчуття, що це ось столиця країни. Зараз, коли ти поїздив по різних містах і бачиш, як відбувається там, то розумієш, хотілося б, щоб в Києві робилося більше", - прокоментував Андрій Бєдняков. 

Телеведучий також зізнався, що українська столиця так і не стала його другим домом. Він розповів, що говорив про це із терапевтом, мовляв, Київ - це не дім, домом залишився Маріуполь. 

"Я так і не можу сказати, що я Київ називав своїм домом. Бо коли я приїжджав в Маріуполь, я розумів, оце мій дім. Тобто мої діти, вони Київ називають домом. Для Ксені - це дім, у неї є ці дитячі спогади. Це не в образу Києву зараз, а це більше про свої дитячі спогади. І відчуття безпеки, воно пов'язане з Маріуполем, як не парадоксально зараз це звучить... Тому для мене Маріуполь - це дім, це точно. Я ніколи не буду переставати називати його домом", - підсумував телеведучий. 

Бєдняков відзначив, що Київ сьогодні - це місто, яке його прийняло. Але дім - один, наголосив він. Телеведучий зізнався, що придивляється і до інших міст, обираюче те, куди, за його словами, можна було б переїхати - пожити.

Поділ
Вали на Подолі перетворилися на атракціон зі зруйнованими тротуарами, а трохи далі, "в глибині" району, є й такі сміттєві локації.

"Я не хочу нічого знати про Маріуполь зараз..."

Проте, попри той факт, що телеведучий називає домом саме Маріуполь, де народився і виріс, сьогодні він не цікавиться життям міста і не підтримує із ним жодних зв'язків. На запитання, чи спілкується Андрій Бєдняков з кимось з колишніх знайомих та чи знає щось про те, чим живе місто, він відповів так: 

"Я не хочу нічого знати про Маріуполь... В мене закріпилося відчуття, що я не хочу знати, що там відбувається зараз. Тобто для мене - це не Маріуполь, це не моє місто. Це Жданов, як він називався при Радянському Союзі. Для мене це зараз Жданов. Того Маріуполя, де я жив, під тим прапором, який зараз там, його нема. І знати, що там відбувається, що там хто робить, які там люди, мені не хочеться", - чесно відповів Андрій Бєдняков. 

Телеведучий підкреслив, переконаний, його рідне місто - окуповане тимчасово. Й згодом ситуація неодмінно зміниться. 

"Я знаю, що це тимчасово, я вірю в це... Це якийсь страшний сон, який рано чи пізно закінчиться", - підсумував він. 

Читайте нас у Facebook

Image
Оперативні новини: Україна, світ, війна. Підпишись 👇

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити