RU
Головна
Україна
Події
16:15, 10 Вересня
Информатор UA

Интро

Народний депутат України Ярослав Юрчишин подав заяву до Державного бюро розслідувань і Офісу Генерального прокурора за напад нардепа від Слуги народу Миколи Тищенка на позафракційного Гео Лероса. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пост політика. "9 вересня Тищенко напав на свого колегу під час виступу за трибуною сесійного залу Верховної ради. Він виштовхнув Лероса за межі трибуни, чим припинив його виступ як народного депутата України та перешкодив здійсненню ним своїх повноважень, які йому надав народ України як депутату", - уточнив Юрчишин. Юрчишин переконаний, що в діях Тищенка вбачаються ознаки кримінальних злочинів, передбачених ч.2. ст. 346 КК України - вчинення насильницьких дій у зв'язку з державною діяльністю народного депутата України, і ч.1. ст. 351 - створення штучних перешкод у роботі народного депутата. "Що стосується статті 346, то такі дії караються позбавленням волі на строк від 4 до 7 років, а щодо 351-ї - штрафом або арештом на строк до 6-ти місяців, або обмеженням волі на строк до 3-х років", - зазначив Юрчишин. Тим часом Тищенко в церкві помолився за здоров'я свого колеги Гео Лероса. "Помолився за здоров'я Гео Лероса. Хай допоможе йому Господь зійти з хибного шляху і знайти шлях істинний", - написав Тищенко. Він також опублікував фото з храму, де він ставить свічку. Нагадаємо, Микола Тищенко намагався виштовхати Гео Лероса із трибуни Верховної Ради. Крім того, Тищенко пояснив, через що відтягнув від трибуни у ВР нардепа Лероса. Також Інформатор писав, що мер Конотопа на сесії міськради облив нардепа від Слуги народу водою. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Фото на головній: 24 канал

На нардепа Тищенка подали заяву в ДБР і Офіс генпрокурора за напад на Лероса

Читать на русском
На нардепа Тищенка подали заяву в ДБР і Офіс генпрокурора за напад на Лероса

Вчора між Леросом і Тищенко сталася бійка

Народний депутат України Ярослав Юрчишин подав заяву до Державного бюро розслідувань і Офісу Генерального прокурора за напад нардепа від «Слуги народу» Миколи Тищенка на позафракційного Гео Лероса.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пост політика.

"9 вересня Тищенко напав на свого колегу під час виступу за трибуною сесійного залу Верховної ради. Він виштовхнув Лероса за межі трибуни, чим припинив його виступ як народного депутата України та перешкодив здійсненню ним своїх повноважень, які йому надав народ України як депутату", - уточнив Юрчишин.

Юрчишин переконаний, що в діях Тищенка вбачаються ознаки кримінальних злочинів, передбачених ч.2. ст. 346 КК України - вчинення насильницьких дій у зв'язку з державною діяльністю народного депутата України, і ч.1. ст. 351 - створення штучних перешкод у роботі народного депутата.

"Що стосується статті 346, то такі дії караються позбавленням волі на строк від 4 до 7 років, а щодо 351-ї - штрафом або арештом на строк до 6-ти місяців, або обмеженням волі на строк до 3-х років", - зазначив Юрчишин.

Тим часом Тищенко в церкві помолився за здоров'я свого колеги Гео Лероса.

"Помолився за здоров'я Гео Лероса. Хай допоможе йому Господь зійти з хибного шляху і знайти шлях істинний", - написав Тищенко.

Він також опублікував фото з храму, де він ставить свічку.

Нагадаємо, Микола Тищенко намагався виштовхати Гео Лероса із трибуни Верховної Ради. Крім того, Тищенко пояснив, через що відтягнув від трибуни у ВР нардепа Лероса.

Також Інформатор писав, що мер Конотопа на сесії міськради облив нардепа від «Слуги народу» водою.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Фото на головній: 24 канал

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.